Ieškoti

Laisvalaikis ir pramogos

VS-Fitness sporto ir sveikatingumo centras

  • Darbo laikas
  • I – V: 06:30 – 22:00
  • VI – VII: 09:00 – 18:00
Rodyti plane

Sporto centras VS-FITNESS darbo laikas
I – V: 06:30 – 22:00

VI – VII: 09:00 – 18:00

Sveikatingumo centras VS-FITNESS darbo laikas

I – IV: 09:00 – 20:00

V: 09:00 – 19:00

VI: 10:00 – 15:00

VII: nedirba

 

Didžiausias Baltijos šalyse VS FITNESS sporto ir sveikatingumo centras

Sporto ir sveikatingumo mėgėjų laukiamas didžiausias Baltijos šalyse, net 7,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto, sporto ir sveikatingumo centras  VS-Fitness  duris atveria jau kovo 4-5d., kviesdamas Jus susipažinti su  profesionalia trenerių komanda, sporto bei poilsio erdvėmis, modernios reabilitacijos centru, teikiamomis paslaugomis, stebėti intriguojančias Lietuvos tenisininkų kovas teniso turnyre, pabendrauti su svečiais - įvairių sričių geriausiais sportininkais, laimėti VS FITNESS ir partnerių įsteigtus prizus. Atvirų durų dienos pragrama jau netrukus Mega ir VS fitness internetiniuose puslapiuose.

Čia treniruotis ir varžytis kviesime lauko teniso, skvošo, fitneso, dviračių, kopimo, aerobikos, šokių ir kovų menų entuziastus, o reabilitacijos centre bus teikiamos paslaugos tiek  profesionaliems sportininkams, tiek kiekvienam “Megos” lankytojui.

Naujajame VS FITNESS sporto ir sveikatingumo centre:

4 teniso kortai su vienintele Baltijos šalyse oficialia US OPEN teniso turnyro danga – DECOTURF (ITF/Medium fast);

2 skvošo kortai, iš kurių vienas skirtas dvejetų žaidimui;

6 m aukščio ir 11 m pločio laipiojimo sienelė su automatiniais TRU-BLU saugos magnetiniais stabdžiais, leisiančiu mėgautis savarankišku saugiu kopimu;

stacionarių dviračių („Fitness bike“) zona su 40 modernių dviračių ir virtualaus treniravimosi galimybe;

310 m2 CROSSTRAINING zona su ELEIKO XF narvų sistema, aprūpinta profesionalia įranga: naujausiais REEBOK aksesuarais, per 30 ELEIKO štangų komplektų, Technogym Skill Mill bemotoriais bėgimo takeliais, gausybe CONCEPT2 irklavimo simuliatorių;

250 m2 REEBOK funkcinė zona — vienintelė REEBOK funkcinių narvų sistema Baltijos šalyse;

FreeMotion trosinės sistemos, net dvi BOXMASTER treniravimosi sistemos, moderniausias REEBOK funkcinis inventorius;

240 m2 REEBOK grupinių užsiėmimų zona aprūpinta naujausiu REEBOK STUDIO inventoriumi;

MIGHTY ir ELEIKO laisvų svorių zona su daugiau nei 5000 kg  svorių;

kardio treniruoklių zona, kurioje daugiau nei 40 INTENZA kardio treniruoklių su lietimui jautriais ekranais (virtualios treniruotės, internetas,televizijos kanalų, yotube.com);

16 SPORTS ART EcoPower — ekologiškiausių kardio treniruoklių, gaminančių elektrą pastatui;

Unikali ADIDAS inventoriumi aprūpinta tempimo - apšilimo zona;

Daugiau nei 40 Sports Art centrų su Kevlar diržais ir FreeMotion Genesis Dual centrų serija.

VS FITNESS 460 m2 sveikatingumo centre įdiegta  moderniausia Kaune fizinės reabilitacijos įranga bei terapinis baseinas su bėgimo takeliais, dviračiais, tempimo sienutėmis.

Čia teiksime visapusiškas sporto medicinos ir diagnostikos paslaugas, fizinio krūvio pasirinkimo bei aktyvumo konsultacijas  bei rekomendacijas, medicininę priežiūrą traumų ir ligų atveju. Vykdysime individualią sportuojančių priežiūrą treniruočių metu, funkcinius sąnarių bei  raumenų sistemos įvertinimus, naudojant modernią testavimo įrangą. Gausite reikalingas kineziterapeutų konsultacijas, sudarysime individualias programas. Vyks individualios ir grupinės mankštos salėje ir baseine, kūdikių plukdymas, mažylių mokymo plaukti pamokos, mankštos nėščiosioms salėje ir baseine. Grožio ir sveikatos puoselėjimui  pasiūlysime  šalčio terapijos procedūras  CRYO SPACE kriokameroje.

Jūsų komfortui ir atgaivai – prabangūs poilsio ir persirengimo kambariai, dušai, saunos ir garinės pirtys, šalto vandens kubiliukai, pirmieji Baltijos šalyse MegaSun COLLARIUM soliariumai su kolageno terapija, vaizdo ekranai, geriausia garso ir šviesos sistema, biometrinė klientų aptarnavimo sistema, piršto antspaudu atidaromos persirengimo spintelės, registratūra-baras, jauki susitikimų erdvė bei sporto reikmenų parduotuvė.
 

Sukurkite savo sėkmės istoriją judėdami sveikai su VS FITNESS!
Pradėkite dabar!

www.vs-fitness.lt