Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

Mūsų parduotuvėse rasite tradicinių, klasikinių arbatų, ypatingų, išskirtinių, retų arbatos rūšių bei daug naujoviškų arbatos mišinių. Arbatą tiekiame tiesiai iš šalių, kuriose ji auginama: Kinijos, Pietų Azijos, Japonijos, Pietų Amerikos, PAR. Modernūs arbatos mišiniai gimsta Europoje bei "Skonio ir kvapo" ceche.
Reikliausi kavos mėgėjai parduotuvėse ras grynų, vieno regiono arabica kavų, aromatizuotų kavų, bei kavos pasaulio kokybės etaloną: „ILLY“ kavos ir aksesuarų kolekciją. Parduotuvėse galite susikurti savo kavos mišinį, paragauti espresso ar cappuccino, o ieškantiems netikėtų skonių siūlome išbandyti matcha ar rooibos latte. 
Mūsų sausainėliai pagaminti Lietuvoje, Vilniuje. Jau 15 metų juos kepame patys. Elegantiški, mažyčiai, subtilūs saldumynai reikliems žmonėms: kepame rankų darbo natūralius prieskoninius sausainius, gaminame cukatus, prekiaujame vieno seniausių Europoje šokolado gamintojo šokoladu.
Kultūra ir tradicija nėra tik skonis. Tai dekoratyvios ir simbolinės detalės, etiketas, ritualai. Ieškantys nemasinių vertingų ir ilgalaikių dalykų ras visko nuo garsiųjų japonų mokyklų porceliano iki modernaus termoatsparaus stiklo. Supažindinsime su arbatos gėrimo tradicijomis ir padėsime išsirinkti tinkamą arbatinuką ar puodelį ryto gėrimui.
"Skonio ir kvapo" parduotuvėse dirbantys žmonės išmano savo sritį ir laukia jūsų pirmiausia tam, kad supažindintų smalsius ir reiklius su skonio ir kvapo pasauliu. Mes norime, kad jūsų įsigyti daiktai atvertų jums vartus į amžių ištobulintus dalykus, dar nepažįstamas kultūras. Drąsiai kreipkitės į mūsų ekspertus parduotuvėse ar laišku internete: mes padėsim išsirinkti produktą, papasakosim jo istoriją, pamokysim, kaip tinkamai paruošti, ragauti, laikyti ar dovanoti.