Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

VISION EXPRESS – geriausia vieta įsigyti korekcinius akinius, akinius nuo saulės, kontaktinius lęšius!

Naujas, dar didesnis ir modernus VISION EXPRESS optikos salonas prekybos ir laisvalaikio centro  MEGA lankytojams, Kauno gyventojams bei miesto svečiams siūlo aukščiausios kokybės garsiausių prekės ženklų prekes bei profesionalias paslaugas.

Mes tikime, kad stilingi akiniai — stilingas žvilgsnis į pasaulį, tad optikos salone nuolat atnaujinamas madingiausių akinių rėmelių bei saulės akinių asortimentas. Nesvarbu, ar esate klasikinio stiliaus gerbėjas, elegantišką įvaizdį puoselėjanti moteris, solidumą vertinantis vyriškis ar naujausių mados tendencijų besivaikantis jaunuolis — patinkančius, patogius, stilingus ir, žinoma, ryškų regėjimą užtikrinančius akinius tikrai išsirinksite iš gausaus, daugiau nei 1000 akinių rėmelių ir saulės akinių kiekvieno kliento poreikiams, VISION EXPRESS asortimento.

Profesionalios, išsamios konsultacijos ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Mūsų optikos salono konsultantės, turėdamos ilgametę šio pobūdžio darbo patirtį, ne tik pasiūlys geriausiai gražiausius veido bruožus pabrėžiančius rėmelius ar saulės akinius, bet ir patars, kokio tipo akinių ar kontaktiniai lęšiai pagal receptą tinkamiausi, garantuosiantys didžiausią komfortą bei patogumą.

Mes tikime, kad moderniame, išskirtiniame VISION EXPRESS optikos salone, įsikūrusiame prekybos ir laisvalaikio centre MEGA, kiekvienam klientui akinių ar kontaktinių lęšių rinkimosi procesas bus malonus, lydimas teigiamų emocijų.

Iki susitikimo VISION EXPRESS optikos salone!