Ieškoti

Namų apyvokos ir interjero prekės

C&D STYLE

  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

Mūsų istorija prasidėjo 2000-aisiais metais, kai vienoje Kauno senamiesčio gatvių duris pravėrė pirmasis dovanų salonas. 2023-aisiais atvėrėme savo duris ir pirmąjąme PLC MEGA aukšte.

Aistra stiliui, tikėjimas gražių namų filosofija, ištikimybė savo vertybėms lėmė, jog šiandien esame dideli ir sėkmingai vystome interjero aksesuarų bei dovanų salonų tinklą visoje Lietuvoje.

Tikime, jog interjero dekoravimo procesas gali virsti džiugiu kūrybos procesu, kuris neapsieitų be širdžiai mielų detalių, todėl nuolat rūpinamės jų įvairove – kokybiškais kvapais, smulkiomis ir išskirtinėmis interjero detalėmis, elegantiškomis dovanomis ir dekoracijomis, išskirtinių indų kolekcijomis, jaukia bei ypač prabangia namų tekstile.

Mums svarbu, kad Jūsų namus ir biurus pasiekiantys daiktai reflektuotų šiuolaikinio gyvenimo atspindžius, todėl siūlome ne tik funkcionalias, tačiau ir vyraujančias mados bei stiliaus tendencijas nusakančias interjero detales.

Mes pažįstame ir vertiname savo klientus. Į mūsų salonus užsuka tiek nemirštančios klasikos, tiek išgryninto moderno gerbėjai, taip pat svajotojai, ieškantys romantikos potėpių, kasdienio įkvėpimo. Kartu mus vienija dėmesys detalėms, reiklumas išskirtinei kokybei, troškimas, kad kuriami interjerai atspindėtų mūsų asmenybes, kad erdvėse, kuriose praleidžiame daugiausiai laiko, būtų gera ir jauku. Rūpinamės, kad Jums patartų ir konsultuotų kompetetingi darbuotojai – nuolat keliaujame, semiamės idėjų tarptautinėse parodose, ir viskas tam, kad idėjų savo namams nepritrūktumėte ir Jūs.

Viskuo pasirūpinome mes, taigi, tegul kiekvienas Jūsų apsilankymas salone virsta džiugiu ir įkvepiančiu ritualu keistis, kurti, eksperimentuoti.