Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
  • Kontaktinė informacija
Rodyti plane

UAB Itališko skonio gurmanai - alyvuogių aliejaus ekspertai, viduržemio jūros gyventojų mitybos bei gyvenimo būdo žinovai.

Visi produktai bei jų gamintojai pristatantys savo produkciją Itališko skonio gurmanų asortimente buvo pasirinkti ne atsitiktinai, o nuosekliai bei atsakingai.

Informaciją apie kokybiškus produktus bei patikimus gamintojus rinkome atsižvelgdami į vietinių gyventojų rekomendacijas, nuomones, patarimus. Vykome į daugelį regionų, apkeliavome ne vieną ūkį, degustavome, skanavome, dalyvavome produkcijos gamybos procese. Atvežėme į Lietuvą 19 skirtingų, o kartu ir labai artimų vieną kitai kompanijų iš įvairių Italijos regionų. Skirtingos  jos tuo, kad specializuojasi skirtingų produktų gamyboje, o artimos, nes joms svarbus senųjų gamybos tradicijų išsaugojimas, kokybiškas produktas ir pagaliau jo vartotojas. Visi pasirinkti ūkiai yra nedideli, produktus, naudojamus gamyboje užsiauginantys patys bei gamybos procese naudojantys iš senųjų kartų paveldėtus receptus bei burtažodžius, išsaugotas sėkmės formulių paslaptis.

Atvežėme aukščiausios kokybės, visame pasaulyje pripažintus, ne vieną apdovanojimą pelniusius produktus.