Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 09:00 – 21:00
  • Kontaktinė informacija
Rodyti plane

Daugiau nei gyvūnų prekių parduotuvė

KIKA – šeimos verslas, skaičiuojantis jau daugiau kaip 20 metų gyvūnų prekių rinkoje ir jaučiantis didelę asmeninę atsakomybę kiekvienam klientui bei siekiantis vartotojui suteikti ne tik aukščiausios kokybės prekes, bet ir vertingų patarimų auginant gyvūną. 

Parduotuvėse KIKA galima įsigyti įvairių naminių gyvūnų (šuniukų, kačiukų, paukščių, graužikų, roplių ir kt.) ir visų šiuolaikiškų jų priežiūrai reikalingų priemonių, kad šeimos gyveni­mas su augintiniu būtų lengvas, malonus ir teiktų džiaugsmo. KIKA yra pasaulyje gerai žinomų prekių ženklų „Nature‘s Protection“, „Sera“, „Beaphar“, „Trixie“, „Savic“, „Juwel“, „Vitakraft“ ir kt. įgaliotasis atstovas.

Taip pat, klientų patogumui nuolatos plėtojamas KIKA gyvūnų kirpyklų tinklas. Čia teikiamos gyvūnų maudymo, kirpimo, higienos priežiūros paslaugos. Kirpyklose įrengta naujausia moderni įranga: pakeliami stalai, pritaikyti kirpti visų dydžių šunis, reguliuojamo aukščio vonios, stacionarūs džiovintuvai. Naudojami profesionalūs kirpimo įrankiai ir kosmetikos priemonės. KIKA kirpyklose maudomi ir kerpami ne tik šunys, bet ir kiti gyvūnai – katės, triušiai.

Nuolat tobulėjanti įmonė didžiosiose savo parduotuvėse KIKA įkūrė veterinarijos vaistines, kuriose dirba ir konsultuoja kvalifikuoti veterinarijos gydytojai, galintys nemokamai pakonsultuoti augintinių sveikatos bei priežiūros klausimais. KIKA veterinarijos vaistinėse galima įsigyti augintiniui skirtų vaistų, specializuotų priemonių bei gydomųjų ir dietinių pašarų.

KIKA – užsukite pasitarti!