Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 09:00 – 21:00
Rodyti plane

KIKA – žinomiausias gyvūnų prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje. Parduotuvėse KIKA galima įsigyti įvairių naminių gyvūnų priežiūrai reikalingų priemonių, kad šeimos gyvenimas su augintiniu būtų lengvas, malonus ir teiktų džiaugsmą. Inovatyvūs ir šiuolaikiški priežiūros produktai yra iš žinomų prekių ženklų, tokių kaip „Nature's Protection“, „Tauro Pro Line“, „Amelum“, „Royal Canin“, „Beaphar“, „Trixie“, „Juwel“, “ Vitakraft“, „Versele Laga“ ir daugelis kitų.

Taip pat, klientų patogumui nuolatos plėtojamas KIKA gyvūnų kirpyklų tinklas. Čia jūsų augintinio lauks kirpimas, maudymas, higienos ir SPA procedūros. Taip pat inovatyvios ir naujausios technologijos, tokios kaip Tauro Pro Line ozono vonia ir džiovintuvas bei pagal daugiau nei 35 metų patirtį groomingo ir veisimo srityje sukurta 97% natūrali Tauro Pro Line kosmetika. Be to, KIKA kirpykla padeda spręsti individualias kailio ir odos problemas pasitelkdami eterinių aliejų galią ir specialiai jūsų augintiniui pritaikytą kosmetikos receptūrą.

Nuolat tobulėjanti įmonė didžiosiose savo parduotuvėse KIKA įkūrė veterinarijos vaistines, kuriose dirba ir konsultuoja kvalifikuoti veterinarijos gydytojai. Atveskite savo augintinį periodinei apžiūrai "nuo galvos iki uodegos". Taip pat atliekame tokias procedūras kaip vakcinacija, nukirminimas, ženklinimas, gyvūno paso blanko išdavimas, duomenų keitimas bazėje. Atvykite ir nemokamai konsultacijai su KIKA vet. gydytoju ar vaistininku.