Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

Unikaliame aktyvaus laisvalaikio prekių tinkle Hiatus – tik funkcionalūs daiktai

„Hiatus“ - pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse. Joje nėra nė vieno daikto, kuris būtų tiesiog daiktas. Visa tai, kas į Lietuvą atkeliauja po „Hiatus“ vardu, turi labai aiškią funkciją – šaldo, šildo, saugo nuo saulės spindulių, lietaus, vėjo ar net UODŲ! Kitaip tariant – „Hiatus“ yra visa tai, kas bet kokiu oru kiekvieno – tiek suaugusiojo, tiek vaiko, aktyviam laisvalaikiui sukuria komfortą! Visi daiktų privalumai išrasti mokslininkų ir yra patvirtinti sertifikatais. Pavyzdžiui, „Hiatus“ atstovaujamas „Columbia“ prekės ženklas yra pirmasis pasaulyje, iš Odos vėžio fondo gavęs patvirtinimą, kad mokslininkų sukurta apsaugos nuo ultravioletinių spindulių technologija, naudojama gaminant daugelį „Columbia“ drabužių, yra skirta vėžio prevencijai. Ir tai – tik dalis išskirtinių prekės ženklo savybių!

Dar vieni „Hiatus” atstovaujami kūrėjai – “Didriksons”. Tai – didžiausias Skandinavijos prekės ženklas, kuriantis vandeniui atsparius funkcionalius drabužius. Pavasarinės, žieminės ir demisezoninės striukės ar kita apranga vyrams, moterims ir vaikams yra skirta ne tik apsaugoti nuo lietaus, bet ir džiaugtis patogumu gamtoje ar miesto kasdienybėje visais metų laikais.

Ypatingo dėmesio sulaukia ir Vokietijos kompanijos „Jack Wolfskin“ kūriniai. Įmonė ne tik kreipia didelį dėmesį į aprangos, avalynės ar aksesuarų patogumą, bet ir į ekologiją.

Daugiau informacijos ir visą prekių asortimentą galite rasti www.hiatus.lt bei firminėse Hiatus parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.