Ieškoti

Paslaugos

ExchangeLT

  • Darbo laikas
  • I – VII: 09:00 – 21:00
Rodyti plane

ЕХСНАNGЕLТ – bene didžiausias Lietuvoje, puikią klientų reputaciją užsitarnavęs bei daugiau nei dešimtmetį veikiantis valiutų keityklų tinklas. Mes vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome teikti profesionalias tokio tipo paslaugas.

Atvykę pas mus galite greitai ir palankiu kursu išsikeisti net per 50 užsienio valiutų! Beje, klientams teikiame unikalią galimybę iš anksto rezervuoti reikiamą kupiūrų sumą bei kviečiame pasiderėti dėl Jums palankesnio kurso.

Prekyba banknotais ir kolekcinėmis monetomis

Viena iš mūsų paslaugų – prekyba banknotais ir kolekcinėmis monetomis. Šiuo metu siūlome įsigyti visų nominalų litų banknotus, kitų šalių banknotų. Taip pat turime kolekcinių auksinių ir sidabrinių monetų, prekiaujame investiciniu auksu. Išskirtinės kolekcinės monetos – ne tik įsimintina dovana, bet ir puiki investicija.

„Western Union“ pinigų perlaidos

Pinigų perlaida – greitas ir patikimas būdas pervesti grynuosius pinigus per mūsų partnerio „Western Union“ mokėjimų tinklą į daugelį pasaulio šalių. „Western Union“ – viena žinomiausių ir seniausių tokio tipo paslaugas teikiančių tarptautinių bendrovių. Esame vieninteliai atstovai Lietuvoje, kurie išmoka „Western Union“ pinigų perlaidas eurais ir JAV doleriais. Garantuojame konkurencingus įkainius ir užtikriname, kad pinigai gavėją pasieks sklandžiai ir greitai.