Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 24:00
Rodyti plane

Bilietų pardavimo terminalų darbo laikas 10:00-22:30

Pirmasis kino centras Cinamon lankytojams savo duris atvėrė 2005 metų pabaigoje Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Šiandien kino centrus Cinamon galite rasti ir viešėdami Rygoje, Latvijoje bei Tartu, Estijoje. Cinamon savo lankytojams siūlo kokybišką aptarnavimą, naujausius pasaulio ir Lietuvos kūrėjų filmus. Atsižvelgiama ir į nekomercinio kino žiūrovus, kuriems Cinamon skiria išskirtinį dėmesį ir suteikia galimybę pamatyti ne Holivudinių filmų repertuarą. Cinamon kino centre dažnai vyksta įvairios akcijos ir žaidimai, taigi apsilankę pas mus galite laimėti puikių prizų ir dovanų bei pasinaudoti naudingiausiais pasiūlymais.

Cinamon – daugiau nei kino teatras!

PATOGU : Apsilankius pas mus Jūs viską galite gauti vienoje vietoje – kino bilietus, gėrimus, užkandžius ir kt. Bilietus taip pat galite pirkti ir internetu.

PRAMOGOS: Pirmoji Baltijos šalyse CINAMON MEGA salė skirta mažiausiems kinomanams – vaikams.
Siūlome rengti savo šventes KIDS salėje, o užkandžiais mėgautis mūsų naujoje Švenčių erdvėje! Švęskime Gimtadienius kartu!

KIDS SALĖ: Naujojoje CINAMON KIDS kino salėje įrengta didžiulė spragėsių dėžė-čiuožykla bei interaktyvi lazerių erdvė, kurioje mažieji žiūrovai ir jų tėveliai galės smagiai praleisti laiką iki seanso pradžios.

LOJALUMO KORTELĖ: Kino fano kortelė suteikia Jums ypatingas nuolaidas ir privilegijas.

KOMFORTAS: „Cinamon“ kino centrų salėse yra sumontuotos patogios ir modernios žiūrovų kėdės, taip pat naujausia garso ir vaizdo aparatūra, kuri garantuoja nepriekaištingą kokybę.

3D FILMAI CINAMON: 3D filmų demonstravimui Cinamon pasirinko Dolby 3D Digital sistemą. Siekiant užtikrinti itin gerą 3D filmų demonstravimo raišką, standartinis matinis kino salės ekranas buvo pakeistas į specialų mažiau sugeriantį šviesą. Šio ekrano paviršius yra dengtas blizgia plėvele, kuri atsispindi šviesą atgal į žiūrovų salę bei sukuria platesnį 3D efektų matomumo lauką, dėl to vaizdas tampa ryškesnis, efektai aštresni, filmo metu mažiau vargsta akys. Patobulintas Dolby 3D akinių modelis pasižymi ypatingu lengvumu, kuris daug maloniau guli ant nosies.