Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

CARRE BLANC –  tai stilingos prancūziškos namų tekstilės oazė, kuri suteikia namas ir gyvenimui jausmingumo, jaukumo bei švelnumo. Tai išskirtinis stilius, skonis ir prabanga.

CARRE BLANC kiekvieną produktą kuria kaip emociją, kaip dovaną, kuriuo galėsite dalintis su mylimu žmogumi. Tai nedidelis stebuklas iš siūlų, kuris skirtas JUMS.

CARRE BLANC  pasirinkimas, tai lyg meilės prisipažinimas žmonėms, kuriuos mylime. Parduodami rankšluostį, chalatą, mes siūlome švelnumą, komfortą, kurį suteikia apglėbiančios mylinčios rankos. Parduodami patalynę - sukuriame kambario nuotaiką ir jaukumą.

CARRE BLANC prekės ženklas Prancūzijoje žinomas nuo 1982 m, pelnęs pripažinimą tarp žymiausių tekstilės prekės ženklų pasaulyje.Siūlomas asortimentas pritaikytas įvairiems stiliams, siekiantiems skoningai dekoruoti savo namų interjerą.

,,Carreblanc“ asortimentas tai patalynė, rankšluosciai, chalatai suaugusiems, paaugliams, vaikams bei kūdikiams. Žaisminga vaikiška kolekcija, animuota gyvūnų aplikacija, išpildys kiekvieno vaiko svajonę.

CARRE BLANC- puikus dizaino, kokybės ir kainos derinys.