Ieškoti

Beveik 1000 kv.m. ploto prekės ženklo RESERVED parduotuvėje prekiaujama mot., vyr. ir vaik. drabužių kolekcijomis. Moterims siūlomi kelios drabužių linijos: nuo ofiso „Office“ iki jaunimo pamėgto „Young“ ar „Street“ stiliaus. Vyrams taip pat siūlomos net kelios kolekcijos – elegantiškas ir klasikinis „City“ stilius, paprastas ir subtilus „Casual“ bei jaunesnei auditorijai skirtas „Young“ asortimentas. Savo mažuosius klientus RESERVED prekės ženklas džiugina spalvingais drabužiais, natūraliais audiniais bei išskirtiniu drabužių dizainu. Vaikiška RESERVED kolekcija skirta ne tik vaikams iki 14 metų (iki 164 cm), bet ir kūdikiams nuo 62 cm.

RESERVED parduotuvėse visada platus džinsų pasirinkimas, todėl čia laukiami ir džinsą mėgstantys klientai. Puošeivos save gali nudžiuginti įsigiję įvairių aksesuarų: bižuterijos, šalikėlių, diržų ar rankinių. Apatinio trikotažo skyriuje galima rasti ne tik patogaus, kasdienio trikotažo, pižamų, bet ir apatinio trikotažo dekoruoto nėriniais ir gundančių, skirtų ypatingoms progoms.

Pirmoji RESERVED parduotuvė Lietuvoje buvo atidaryta 2003 metais, taigi jau daugiau kaip dvylika metų gyvuojantis prekės ženklas turi ne tik ilgametę patirtį, bet ir užima stiprias pozicijas drabužių rinkoje.