Ieškoti

Maisto prekės ir gėrimai

400 g

  • Darbo laikas
  • I – VII: 09:00 – 21:00
Rodyti plane

Esi tai, ką valgai

Pasaulyje atliktas ne vienas tyrimas byloja, kad subalansuota mityba yra sveikatos ir grožio šaltinis. Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja suvartoti ne mažiau nei 400 g vaisių ir daržovių per dieną. O mes esame tam, kad siūlydami aukščiausios kokybės produktus talkintume Jūsų sveikos mitybos įpročiams.

Kokybė

Kruopščiai atrenkame savo tiekėjus, tad aukštos kokybės ir sodrių skonių vaisiai ir daržovės į Jūsų rankas atkeliauja tik iš nedidelių, etiškų, savo darbuotojais besirūpinančių ūkių. O mūsų komanda pasirūpina, kad natūraliu būdu sunokę vaisiai ir daržovės į Jūsų namus atvyktų per trumpiausią įmanomą laiką, express būdu.

Mažiau yra daugiau

Bene kiekvienas esame nusivylę įsigytu surūgusiu bananu ar pernokusiu avokadu, o vaisių pirkimas tampa tarsi loterija. Prieš patekdami į lentynas ar krepšelius, „400 g“ vaisiai ir daržovės kruopščiai tikrinami ir atrenkami. Tad galite būti tikri, jog įsigydami mūsų vaisius ir daržoves sutaupysite, sumažinsite išmetamų produktų kiekį ir visada liksite patenkinti šviežia pavykusia vakariene.