Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

OXOX: vaikai - vaikams

Siekdami kurti vaikų mėgstamus ir tėvų vertinamus drabužius, bendradarbiaujame su vaikais – mūsų komandos nariais, kurie su dizaineriais kuria žaismingas drabužių kolekcijas, dalyvauja drabužių fotosesijose, OXOX prekinio ženklo socialinėje veikloje. Jie – tikrieji ir nepakartojami OXOX ambasadoriai.

Kartu su vaikais tyrinėjame beribį meno ir kūrybos pasaulį bei vaikų santykį su juo. Tapytojas Pablo Picasso yra pasakęs, jog kiekvienas vaikas iš prigimties yra menininkas. Tad mūsų užduotis yra skatinti vaiką kurti, žaisti ir neriboti jo vaizduotės.

Tad mūsų tikslas - kurti vaikišką madą vaikams, nepaverčiant jų mažomis suaugusiųjų kopijomis, o leidžiant jiems pažinti ir tyrinėti patį vėjavaikiškiausią laikotarpį - vaikystę. Teikiame prioritetą vaikų komfortui, sveikatai ir judėjimo laisvei, tačiau lygiai taip pat svarbu yra vaikų kūrybingumas, jų saviraiška ir skirtingos jų asmenybės.

Per metus pristatome 2 kolekcijas, kurios išsiskiria savo vientisumu, tarpusavyje derančiomis spalvomis, bei modeliais. OXOX kolekcijoje išsirinksite komplektus, aksesuarus, galėsite vienodai aprengti skirtingo amžiaus broliukus ar sesutes. Vaikystę pabrėžiantys ir laisvai vaikams judėti leidžiantys drabužiai kuriami iš švelnaus ir minkšto ekologiško trikotažo. Drabužiai tinkami tiek mergaitėms, tiek ir berniukams, kurių ūgis nuo 62 iki 152 cm. Netgi tėtis ir mama ras drabužėlį OXOX kolekcijoje. 

Visus drabužius matuojame ir išbandome ant savo pačių vaikų, taigi drąsiai galime teigti, kad siūlome tikrai gerą produktą, kuriuo džiaugsitės ir Jūs ir Jūsų vaikai kasdien ir ilgai.