Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 12:00 – 21:00
  • Kontaktinė informacija
Rodyti plane

Kiekvieno žmogaus, šeimos, bendruomenės vidinei harmonijai, tarpusavio ryšiams būtina harmoninga aplinka, veiklos ir poilsio tradicijos. „Harmony park“ – vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė. 12:00 – 21:00

 

Daugiau kaip 200 ha plote gausu įvairaus dydžio vilų, žirgynas, tarptautinius standartus atitinkantis hipodromas, tvenkiniai maudynėms, estrada, 5+ žvaigždučių viešbutis „Simboly“, traukiantis lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir įspūdingu SPA centru.

 

“Harmony Park” salelėje savo mylimajam, geram draugui ar giminaičiui išrinksite pačią įsimintiniausią dovaną. Harmoningą dovaną galėsite rinktis iš įvairių SPA paslaugų, apsilankymo vandens ir pirčių erdvėje, apgyvendinimo kompleksų, vakarienės restorane ar jodinėjimą žirgais.

Čia rasite ne tik nepamirštamus pojūčius primenančias dovanas, bet ir aukštos klasės ir kokybės namų kvapus, chalatus ir kitus suvenyrus.

 

Daugiau: http://www.harmonypark.lt/