Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

Platus žvejybos reikmenų pasirinkimas iš žinomų gamintojų ir aukščiausios kokybės laisvalaikio, turizmo prekių pasirinkimas - geriausiu kainos ir kokybės santykiu – visa tai rasite žūklės, laisvalaikio ir turizmo parduotuvėje Rovana.

Sukaupta didžiulė patirtis ir tinkamos strategijos pasirinkimas leidžia įmonei išlikti žvejybos ir laisvalaikio prekių rinkos lyderių gretose.

Įmonė Rovana veiklą pradėjo 1996 metais, kuri specializavosi mažmenine prekyba poilsio, turizmo ir žūklės reikmenimis. Šios firmos veiklos sritys ir šiandien yra pagrindinės veiklos kryptys. Dabar mes bendradarbiaujame su daugiau nei 40 užsienio firmų iš Europos, JAV, Šiaurės Amerikos, Azijos šalių ir išvystėme didmeninės prekybos tinklą, suteikiantį galimybę įsigyti mūsų importuojamas prekes daugelyje Lietuvos miestų ir rajonų. Mūsų tinkle prekių asortimentas jau siekia daugiau nei 20000 prekių pavadinimų. Šiuo metu intensyviai plėtojame kontaktus su naujais tiekėjais visame pasaulyje ir kasmet mūsų parduotuvių tinkle pristatomi vis nauji prekių pavadinimai.