Ieškoti

Maisto prekės ir gėrimai

The Meat Point

  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
  • Kontaktinė informacija
Rodyti plane

The Meat Point gimė iš meilės maistui , atostogoms bei noro mėgautis Viduržemio jūros regiono virtuvių autentišku skoniu kiekvieną dieną. Krautuvėje rasite platų gėrybių pasirinkimą: nuo ispaniško Jamon Serrano iki prancūziško Foie Gras. 
Visi mūsų produktai atkeliauja iš pripažintų šeimos verslų Virduržemio jūros regione kurie augina, kuria bei gamina puoselėdami tradicijas. 
Jamon Serrano ir Jamon Iberico mus pasiekia iš gilias tradicijas turinčio Jamondor šeimos verslo Valencijos regione kurie turi sertifikaciją iš Consorcio del Jamon Serrano Espanol bei yra laimėję pripažinimą tarptautinėse parodose.
Platus sūrių pasirinkimas nepaliks abejingo nei vieno sūrio gerbėjo. Prancūziški, ispaniški, itališki, karvės, ožkos, avies ar buivolės pieno, brandinti kieti, ar švieži minkšti sūriai puikiai dera su čatniais, vaisių pyragais ar sardinietiška duona.
Krautuvėje kur rasite aukščiausios kokybės skanėstų, gurmaniškų dovanų draugams bei jau paruoštų rinkinių netikėtiems svečiams ar kolegoms pavaišinti.