Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

„iDeal“ – įgaliotas „Apple“ produkcijos pardavėjas Lietuvoje. „iDeal“ salonuose galite išbandyti ir įsigyti praktiškai visą „Apple“ gaminamą produkciją, o salonų konsultantai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mielai padės išsirinkti tinkamiausius Jums produktus.

1994-aisiais, kai tapome „Apple“ produkcijos platintojais Lietuvoje, apie šį prekės ženklą žinojo tik leidybos bei grafinio dizaino profesionalai ir nedidelis ratas IT specialistų. Bet mes nuo pat pradžių tikėjome ir tebetikime, kad „Apple“ kompanijos gaminiai įdomūs plačiam vartotojų ratui, nes pasižymi labai aukšta kokybe, pritaikymo galimybėmis, inovatyvumu ir begaliniu technologiniu potencialu.

„Apple“ produkcija nuolat keičiasi ir tobulėja, tad šiuo metu yra daug labiau orientuota į masinį vartotoją ir populiaresnė nei prieš keliolika metų. Tai - viena iš priežasčių, dėl kurių 2007-aisiais pasiryžome atverti pirmosios Lietuvoje specializuotos „Apple“ produktų parduotuvės „iDeal“ duris. Parduotuvei suteiktas „Apple Premium Reseller“ statusas, o tai mūsų komandą įpareigoja teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas ir visuomet patenkinti klientų lūkesčius. Būtent todėl „iDeal“ darbuotojai nuolat tobulina savo žinias bei kvalifikaciją pagal oficialią „Apple“ mokymo programą ir yra pasiekę aukščiausią „Apple Sales Professional“ įvertinimą.