Ieškoti


MEGOS dovanų kortelė...

...pildo Jūsų norus daugiau kaip 200 parduotuvių, pramogų ar paslaugų vietų ir restoranų MEGOJE.

...yra daugkartinio atsiskaitymo - dovanų kortele galima atsiskaityti kaip banko mokėjimo kortele, dovanotą sumą galima išleisti per keletą kartų įvairiose prekybos vietose MEGOJE.

...galioja net 12 mėnesių, o jos galiojimo datą, likutį ir atsiskaitymų istoriją galima pasitikrinti nuskanavus QR kodą, esantį ant dovanų kortelės.

...kortelės pakuotė yra draugiška aplinkai.

 

MEGOS DOVANŲ KORTELĖS ĮSIGIJIMO IR NAUDOJIMO TAISYKLĖS:

 1. MEGOS dovanų kortelę (toliau – Kortelė) galima įsigyti PLC MEGA informacijos centre.
 2. Kortele galima atsiskaityti visose parduotuvėse, restoranuose, paslaugų ar pramogų vietose MEGOJE, kur galima atsiskaityti “MasterCard” bankinėmis kortelėmis, išskyrus keletą išimčių: Avalynės taisykla / Bottlery / DPD – savitarnos terminalas / Ecodūmas / Exchange.lt / Itella - siuntų terminalas / IQOS / Laikrodžių taisykla / LP EXPRESS - savitarnos terminalas / Medicinos bankas / OMNIVA – savitarnos terminalas / Royal Smoke / Senukų raktų gamyba / Skonis ir kvapas. Tabakas / Venipak – savitarnos terminalas / Vynoteka.
 3. Kortelės nominalus galima rinktis nuo 20 iki 250 Eur, didinant 5 eurų intervalais (pvz.: 100€….…235€; 240€; 245€ ir 250€.).
 4. Atsiskaityti už Korteles galima grynaisiais pinigais arba banko kortele (išskyrus American Express, UnionPay ir JCB.)
 5. Vienu metu galima įsigyti ne daugiau nei 1 vnt. kortelių ir už ne didesnę nei 250 Eur bendrą sumą.
 6. Įsigyjant Kortelę PVM sąskaita-faktūra nėra išrašoma.
 7. Kortelė galioja 12 mėnesių nuo jos įsigijimo datos. Suėjus Kortelės galiojimo terminui, Kortelė tampa negaliojančia, Kortelėje esančios lėšos yra nuskaitomos ir negrąžinamos.
 8. Kortelė veikia bankinės kortelės principu. Kortele atsiskaitoma braukiant ją banko kortelių skaitytuve.
 9. Kortelė negrąžinama ir nekeičiama į grynuosius pinigus. Kortelėje esantis pinigų likutis negrąžinamas į jūsų kreditinę ar kitokio pobūdžio bankinę kortelę.
 10. Kortelė negali būti papildoma. Tai vienkartinė kortelė.
 11. Negalima sujungti kelių Kortelių likučių į vieną kortelę.
 12. Pamesta ar pavogta Kortelė nekompensuojama. Kaip elgtis pametus kortelę žiūrėkite išsamiose taisyklėse ir naudojimo sąlygose, pateiktose žemiau.
 13. Kortele negalima atsiskaityti už tabako ir alkoholio gaminius, lošimo paslaugas bei už naujai įsigyjamą Kortelę.
 14. Jei atsiskaitant Kortele prekių vertė yra didesnė nei Kortelės pinigų likutis, trūkstamą sumą galima primokėti grynaisiais, kreditine ar debetine kortele, jei tokią galimybę suteikia parduotuvė.
 15. Kortelės pinigų likutį galima pasitikrinti: www.mega.lt ir PLC MEGA informacijos centre.

IŠSAMIOS MEGOS DOVANŲ KORTELĖS ĮSIGIJIMO IR NAUDOJIMO TAISYKLĖS.

 

PAPILDOMŲ PASLAUGŲ KAINORAŠTIS

Paslauga

Kaina Eur, vnt.

Pastabos

Mechaniškai pažeistos, sugadintos, pamestos ar pavogtos kortelės keitimas į naują kortelę 10 Eur Nuskaitoma nuo dovanų kortelės

Išskirtinio dizaino vokas

1 Eur

Sumokama PLC MEGA informacijos centre

 


Daugiau informacijos galite sužinoti tel.: (+370) 37 239000 arba atvykę į PLC MEGA informacijos centrą

SVARBU! Įsigydami MEGOS dovanų kortelę Jūs patvirtinate, kad susipažinote su MEGOS dovanų kortelės taisyklėmis, su jomis sutinkate ir įsipareigojate jų laikytis.