Ieškoti

Pradedamas naujas MEGOS plėtros etapas

2015-12-01

Prekybos ir laisvalaikio centrui „Mega" šis ruduo žada reikšmingiausius pokyčius nuo pat gyvavimo pradžios. Jau dešimt metų esame dėkingi už draugystę ir norime padovanoti dar daugiau galimybių jums: platesnį parduotuvių pasirinkimą ir prekių asortimentą, daugiau turiningo bei smagaus laisvalaikio praleidimo būdų visai šeimai, įvairesnių paslaugų, naujų skonių bei patogesnį apsilankymą ir modernesnę aplinką.

Pradedame ilgai planuotą prekybos ir laisvalaikio centro „Mega" plėtros projektą!  Džiaugiamės pranešdami, kad plėtros metu „Mega" dirbs įprastai - galėsite ir toliau apsipirkinėti savo pamėgtose parduotuvėse, lankytis restoranuose, kine ir kitose paslaugų vietose, o mes dėsime visas pastangas, kad su statybų procesu susiję laikini nepatogumai būtų kuo mažiau juntami, toliau rūpinsimės maloniomis staigmenomis jums ir labai tikimės jūsų kantrybės bei supratimo.

Statybos darbus pradėsime jau netrukus, o juos baigę 2016 m. rudenį pakviesime į atsinaujinusią ir dar įdomesnę „Megą", kuri įgis visiškai naują veidą, išsiskirs modernumu ir architekto Rolando Paleko kurta architektūrine harmonija. Išsiplėtusiose „Megos" erdvėse įsikurs apie 70 naujų parduotuvių, paslaugų ir pramogų operatorių, tarp kurių ir vieno didžiausių tarptautinių mados prekių tinklų parduotuvė „Hennes & Mauritz" („H&M"). Čia išvysite ir kitus, tiek jau gerai pažįstamus, tiek pirmą kartą į Lietuvą įžengsiančius populiarius prekių ženklus.

„Megoje" taip pat duris atvers didžiausias Baltijos šalyse sporto ir sveikatingumo centras „VS - Fitness", kuriame dirbs apie 50 sporto, reabilitacijos ir medicinos specialistų. Čia jūsų lauks sporto klubas su moderniausia įranga bei inventoriumi, varžybų standartus atitinkantys lauko teniso ir profesionalūs skvošo kortai, kovų menų ir kitų sporto užsiėmimų salės, jėgas galėsite išbandyti laipiodami alpinizmo siena. Tai bus vienintelis sporto klubas Lietuvoje, turintis slidinėjimo ir „Fitness bike" zoną, kur sportuojant individualiai trenerį pakeis interaktyvus ekranas. Sveikatingumo centras teiks konsultacijų, diagnostikos, kūno sudėties analizės, sportininkų reabilitacijos, testavimo, masažų, grožio ir kitas paslaugas.

Mūsų mažiesiems draugams ruošiame ypatingą staigmeną - naujos koncepcijos edukacinį pramogų centrą. Čia vaikai patirs įspūdingą kelionę po žaidimų, aktyvių pramogų, žinių ir patyrimų kupiną, specialiai jiems sukurtą pasaulį.

Restoranų zoną „Megos" antrajame aukšte papildys vasaros lauko terasa, o šalia prekybos centro bus suformuotos žaliosios zonos: parkelis su vaikų žaidimo aikštelėmis, amfiteatru bei lauko prekybos vietomis. Lankytojų patogumui bus pastatyta daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė.

Nekantraujame įgyvendinti visus plėtros darbus ir pasitikti jus atsinaujinusiame ir dar patogesniame laisvalaikio ir prekybos centre „Mega".

Linkime visiems gražaus, harmoningo, naujus potyrius ir laukiamus pokyčius atnešančio rudens bei gerai praleisti laiką „Megoje"!

Mieli lankytojai, informuojame, kad automobilių stovėjimo aikštelėje prasidėjo prekybos ir laisvalaikio centro  MEGA plėtros darbai (statybvietės teritorija pažymėta schemoje geltona-juoda spalvomis). Jų metu MEGA dirbs įprastai, keičiasi tik automobilių eismo ir parkavimo aikštelėje tvarka, kuri parodyta schemoje. Jūsų patogumui kviečiame automobilius statyti ir aikštelėje prie SENUKŲ biurų  - darbo dienomis nuo 18, o savaitgaliais - nuo 8 iki 24 val.

Pranešame, kad laikinai neveiks įėjimas į prekybos centrą, esantis šalia „SENUKŲ“ parduotuvės. Maloniai prašome naudotis kitais įėjimais į „MEGĄ“. Visada laukiame Jūsų!