Ieškoti

„Peek & Cloppenburg“ tinklo plėtrai Lietuvoje pasirinko „Megą“

2016-07-27

Europiečių pamėgtas žinomų prekės ženklų gausa išsiskiriantis „Peek & Cloppenburg“ netrukus įsikurs ir Kaune. Po septynerių veiklos Lietuvoje metų garsus mados prekių tinklas nusprendė plėstis ir savo naujai parduotuvei pasirinko  prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“, kuris šiuo metu vykdo plėtros projektą.

Pasak „Megą“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovės Rasos Vyšniauskienės, „Megoje“ įsikursianti „Peek & Cloppenburg“ parduotuvė bus didžiausias mados prekių operatorius prekybos centre. Nauja parduotuvė įsikurs per du prekybos centro aukštus. Anot jos, beveik metus derintoje nuomos sutartyje numatytos ir parduotuvės išplėtimo galimybės ateityje.

„Tikime, kad pasirašyta sutartis su Europoje pripažintu mados prekių operatoriumi „Peek & Cloppenburg“ bus naudinga Kauno gyventojams ir miesto svečiams Dabar vienoje vietoje jie galės patraukliomis kainomis įsigyti platų moteriškų ir vyriškų drabužių bei aksesuarų asortimentą, tokių pasaulyje žinomų prekių ženklų, kaip Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Review ir dar daugelio kitų“, – kalba R.Vyšniauskienė.

Šiuo metu prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ plėtros projekto statybų darbai jau įsibėgėję, juos numatyta užbaigti 2016 m. lapkritį. Jau netrukus klientų patogumui bus įrengta ir atidaryta erdvi daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė.

Užbaigus visus plėtros darbus prekybos centro plotas padidės 40 procentų - iki 102 tūkst. kv. metrų – „Mega“ taps didžiausiu prekybos ir laisvalaikio centru vidurio Lietuvoje. Nuomininkų skaičius išaugs iki 200, iš kurių net 70 bus nauji operatoriai. Čia savo parduotuves atidarys ir tokie populiarūs mados prekių ženklai, kaip H&M, Marc O’Polo, Gerry Weber, Springfiel, United Colors of Benetton, Women‘secret, Esprit, Jack&Jones, Regatta, Napapijri, Laura Ashley, Waggon Paris, Calzedonia, Cortefiel, Hiatus, Cream, Pedro del Hierro bei kiti.

Į prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ plėtrą AB „Baltic Shopping Centers“ investuoja 47 mln. Eurų.