Ieškoti

Dar daugiau progų nusišypsoti jau nuo gruodžio 3 dienos!

2016-11-17

Mielieji,

daug kantrybės, jėgų ir ištvermės pareikalavusio ambicingo ir dešimtmečio verto projekto – prekybos ir laisvalaikio centro “Mega” plėtros darbai jau baigiasi! Gruodžio 3 d. pakviesime Jus į pasikeitusią, gerokai didesnę, kupiną mados ir stiliaus “Megą”. Žengiame į naują mūsų veiklos etapą, siūlydami kiekvienam šeimos nariui ne tik patogiai apsipirkti, praleisti laisvalaikį, bet ir keisti gyvenimo įpročius, sportuoti, tobulėti.

Nuoširdžiai tariame AČIŪ visiems, buvusiems kartu ir laukusiems šios akimirkos!

Pirkėjus pasitinkame su nauju moderniu prekės ženklu

Vienuolika metų mus džiuginęs “Megos” ženklas su vėjo malūnėliu liks tik istorijoje. Jį pakeitė ryškaus charakterio naujas, šiuolaikiškas prekės ženklas, kuris išsiskiria vientisumu, tvirtomis linijomis bei aiškumu. Toks ir yra mūsų naujas veidas. Ilgai rinktą ir tobulintą logotipą, atspindintį atsinaujinusią “Megą”, sukūrė kūrybinė agentūra “Milk”.

Daugybė naujų parduotuvių ir paslaugųjau laukia Jūsų “Megoje”

Jau gruodžio 3 dieną kviečiame Jus į naujos prekybos centro alėjos, kurioje jau įsikūrė daugiau nei 70 naujų parduotuvių, kavinių, restoranų  bei paslaugų salonų, atidarymo šventę. Čia Jūsų laukia ne tik Lietuvoje jau pamėgtų mados prekių ženklų, tokių kaip “H&M”, “Mango”, “Massimo Duti”, “Marc O‘Polo”, “United Colors of  Benetton”, “Esprit”, “Etam”, “Jack&Jones”, “Betty Barclay”, “Gerry Weber”, “Mohito”, “Sinsay”, “Springfield”, “Gino Rossi”, “Samsonite”, “Scalini”, “Utenos”, “The Garden” parduotuvės, bet ir naujai į rinką žengiančiųjų: “Elsbach”, “Napapijri”, “Hiatus”, “Intimissimi”, “Calzedonia”, “Colloseum”, “Regatta”, “Women‘Secret“, “Laura Ashley”, “Cream”, “By O La La!”, “Waggon Paris”, “Imperial”, “One Dress”, “Go Sneakers”.

Po plėtros “Megoje” taip pat duris atveria “iDeal” bei “Samsung” buitinės elektronikos salonai, naujos vaikų prekių ir žaislų parduotuvės “OxOx”, “OVS Kids”, “Gudragalvis”, namų tekstilės, interjero prekių ir suvenyrų parduotuvės “Carreblanc”, “Candelaria”, “ImDeco”, “AlanDeko”, “Tiger”, kosmetikos bei parfumerijos parduotuvės “Creme de la Creme”, “Douglas”, “Rituals”, “L‘occitane”, “Paese” bei dar daug kitų.

Naujų skonių “Megoje” kvies paragauti šviežiai spaustų sulčių ir kokteilių baras “Nektaras” bei sala “Detox Box”, kavinė “Green Cafe”,  Azijos patiekalų restoranas “Manami”. Gruodžio viduryje pakvies dar dvi naujienos: šviežių, vietoje gaminamų makaronų ir salotų restoranas “Paslėpti receptai” bei kepykla – desertinė “Jo Malonė”.

MEGOS PLANĄ su naujomis parduotuvėmis rasite čia.

Dar daugiau naujienų Megoje” — netrukus

Keletą naujienų paliekame labai artimai ateičiai. Visų sporto ir sveikatingumo mėgėjų laukiamas didžiausias Baltijos šalyse,  7,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto, sporto ir sveikatingumo centras “VS-Fitness” duris atvers ir Jus pakvies jau visai netrukus — pirmomis 2017 metų sausio mėnesio dienomis. Čia treniruotis ir varžytis kviesime lauko teniso, skvošo, slidinėjimo, fitneso, dviračių, kopimo, aerobikos, šokių ir kovų menų entuziastus, o reabilitacijos centre bus teikiamos paslaugos tiek  profesionaliems sportininkams, tiek kiekvienam “Megos” lankytojui.

2017 metų pavasarį “Megoje” įsikurs tarptautinio mados prekių tinklo “Peek & Cloppenburg” parduotuvė, išsiskirianti mados prekių ženklų gausa. Per du  aukštus išsidėsčiusi parduotuvė bus didžiausias mados prekių operatorius prekybos centre. Vienoje vietoje Jūs galėsite patraukliomis kainomis įsigyti platų moteriškų ir vyriškų drabužių bei aksesuarų asortimentą, tokių pasaulyje žinomų prekių ženklų, kaip “Hugo Boss”, “Tommy Hilfiger”, “Review” ir dar daugelio kitų.

Didžiausia naujiena laukia ir mažųjų “Megos” lankytojų! Kitų metų pavasarį šeimas pakviesime į naujos kartos vaikų edukacinį – pramogų centrą, sukurtą pagal koncepciją “žaidžiu – žinau”. Daugiafunkcinio miesto įspūdį sukuriančioje erdvėje, kurioje integruotos žaidybinės, edukacinės, patyriminės veiklos ir aktyvios pramogos, bus sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

Nauja daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė

Jūsų patogumui jau atidarėme naują daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę, talpinančią beveik 800 automobilių. Iš viso, kartu su atnaujinta prekybos centro antžemine automobilių parkavimo aikštele, “Megoje” yra įrengta 2200 parkavimo vietų.

Naujoji trijų aukštų parkavimo aikštelė įrengta virš prekybos centro, automobilius galima parkuoti pradedant nuo antrojo aukšto ir kilti aukštyn į trečiąjį bei ketvirtąjį aukštus. Aikštelėje įrengėme automobilių  parkavimo ir srautų valdymo sistemą, švieslentėse parodančią, kiek laisvų parkavimo vietų yra kiekviename aukšte ir eilėse bei kiekvieną laisvą vietą pažyminti atitinkamos spalvos lempute. Čia įrengtos stovėjimo vietos neįgaliųjų  bei šeimų automobiliams, taip pat numatytos specialios vietos elektromobilių įkrovimo stotelėms.