Ieškoti

MEGA pokyčiai

2016-06-06

Mielieji!

Ne už kalnų gražiausios ir jaukiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji metai! Mes, kaip ir jūs, nekantriai jų laukiame, tad parengėme staigmenų visiems „Megos“ lankytojams, ir mūsų mažiesiems draugams, ir suaugusiems.

Metų sandūroje, ko gero, kiekvienas įvertiname, ką pavyko įgyvendinti besibaigiančiais metais, ir brėžiame ateinančių metų tikslus. Mes skaičiuojame ir vertiname jau dešimtmetį – būtent tokį gražų jubiliejų „Mega“ minės šių metų gruodžio 2 dieną. Naujuosius metus pasitinkame išties ambicingais ir dešimtmečio vertais darbais.

Didieji MEGOS pokyčiai

Ilgai lauktos „Megos“ plėtros statybos jau prasidėjo. Po metus truksiančių darbų „Mega“ iš esmės atsinaujins: čia įsikurs 70 naujų parduotuvių, paslaugų ir pramogų centrų, tarp kurių – vieno didžiausių tarptautinių prekybos tinklų parduotuvė „H&M“, 7,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto sporto ir sveikatingumo centras „VS-Fitness“ bei kitų populiarių prekių ženklų operatoriai. Įgyvendinus projektą prekybai skirtas plotas „Megoje“ padidės daugiau nei 40 procentų – iki 102 tūkst. kvadratinių metrų, nuomininkų skaičius išaugs iki 200. Mūsų mažiesiems kuriame išskirtinį edukacinį pramogų centrą, o suaugusiesiems plečiame restoranų zoną, kurią papildys vasaros lauko terasa. Šalia prekybos centro bus įkurtas parkelis su vaikų žaidimo aikštelėmis, amfiteatru bei lauko prekybos vietomis. Lankytojų patogumui bus pastatyta daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė.

Dar daugiau mados ir stiliaus MEGOJE

Nors šiuo metu naujų parduotuvių, įsikursiančių „Megoje“ po plėtros, sąrašas dar pildomas, nekantraujame pranešti, kad tarp jų bus ne tik Lietuvoje jau pamėgtų mados prekių ženklų, tokių kaip „H&M“, „United Colors of Benetton“, „Etam“, „Jack&Jones“ parduotuvės, bet ir naujai į rinką žengiančiųjų: „Napapijri“, „Hiatus“, „Intimissimi“, „Calzedonia“, „Colloseum“, „Regatta“, „Dare 2b“, „Laura Ashley“, „Cream“ bei daugybė kitų.

Jau aišku, kad po plėtros „Megoje“ taip pat veiks kvepalų butikas „Crème de la Crème“, kosmetikos parduotuvė “ L‘Occitane“, „iDeal“ salonas, namų tekstilės, interjero prekių ir suvenyrų parduotuvės „Carré Blanc“, „Rituals“, „ImDeco“, „AlanDeko“ ir „Tiger“. Tai tik dalis prekinių ženklų, kurie papildys „Megos“ asortimentą. Pažadame dar daugiau naujienų pranešti artimiausiu metu.

Statybos su meno prieskoniu

Statybos juk nebūtinai turi būti pilkos ir nuobodžios! Tokio šūkio įkvėpti statybų aikštelę nusprendėme apjuosti spalvingu gatvės meno piešiniu, kuris smagiai nuteiktų tiek atvykusius į „Megą“, tiek pro ją važiuojančius. Dėl savo išskirtinio dydžio šis kūrinys pretenduos patekti į Lietuvos rekordų knygą. Meninio iššūkio ėmėsi patyrusi menininkų komanda, studijos „Gyva grafika“ dailininkai Tadas Šimkus ir Žygimantas Amelynas. Anot menininkų, kurdami eskizą „Megai“, kuriame pavaizduotos skirtingos žmonių emocijos, įkvėpimo sėmėsi pačiame prekybos centre, ilgai stebėdami pirkėjus ir čia pat juos piešdami eskizuose. Prie beveik 1500 kv. m ploto piešinio menininkų komanda darbuosis mažiausiai mėnesį – didžioji dalis kūrinio bus užbaigta prieš pat Kalėdas.

Mielieji, primename, kad plėtros metu „Mega“ dirbs įprastai.Norime atkreipti dėmesį, kad dėl vykdomų statybų darbų pasikeitė automobilių eismo ir statymo aikštelėje tvarka, kuri pavaizduota pateiktoje schemoje. Jūsų patogumui kviečiame automobilius statyti ir aikštelėje prie „Senukų“ administracinio pastato – darbo dienomis nuo 18 val., o savaitgaliais – nuo 8 iki 24 val.

Stengsimės, jog laikini nepatogumai jums būtų kuo mažiau juntami ir tikime, kad jau dešimtmetį besitęsianti „Megos“ draugystė su jumis bus dar stipresnė ir gražesnė pasibaigus plėtros darbams, kai pakviesime jus į atsinaujinusią, dar patogesnę ir įdomesnę „Megą“.

Linkime jums ramaus pasiruošimo šventėms, pačių gražiausių emocijų ir smagių šventinių įspūdžių. Visada laukiame jūsų „Megoje“!

Rasa Vyšniauskienė, prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ valdančios bendrovės Baltic RED rinkodaros vadovė