Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 09:00 – 21:00
Rodyti plane

GREEN CAFE  kavinėje  puoselėjame kavos kultūrą ir malonų aptarnavimą. Pas mus nepaprastai skanūs klasikinio kavos meniu gėrimai, nes juos ruošiame iš naujo derliaus rūšinės šviežiai skrudintos kavos ir pagal aukščiausius standartus!

Prie kavos gėrimų dovanojame jums po skanų sausainėlį ir vaišiname vandeniu! Pas mus galite išsitraukti dienos žodžius ir ramiai apmąstyti prie gardžios kavos puodelio! Tai prasmingas dienos burtas!

Šaltų kavos gėrimų mylėtojus kviečiame paragauti mūsų 5 skonių frappe ir firminių „Green Cafe” gėrimų CHILLDRINK. Galite rinktis karamelinio, šokoladinio, vanilinio, braškinio ir kokosinio skonių! Juos galime paruošti ir be kavos.

Jei norite kažko labai gaivaus – jums patiks firminis „Green Cafe” limonadas, šalta kavos uogų arbata „Cascara” – ją ruošiame su ledukais ir citrusiniais vaisiais! Uogų ir vaisių gerbėjams patiks smučiai, kurios ruošiame su natūraliomis obuolių sultimis!

Prie kavos pas mus rasite įvairių skaniausių  šviežiausių tortų, pyragų ir rankų darbo saldainių.  „Green Cafe” patys kepame pyragus ir ruošiame desertus! Paragaukite mūsų sūrio pyrago „Bolero” su panakotos sluoksneliu bei rūšine kava – jis taip maloniai tirpsta burnoje! Taip pat nepaprastai skanus ir mūsų naminis varškės- obuolių pyragas, jau pelnęs kavinės svečių  „Mėnesio žvaigždės“ nominaciją! Ruošiame labai skanią panakotą su "Brazil Yellow Bourbon" rūšine kava. Tai lyg nešalti ledai idealiai tinkantys prie juodos kavos! O ką jau kalbėti apie mūsų desertą tiramisu! Jam mūsų kavinės svečiai suteikė vardą - „Nuostabusis”.

Jei jums patiko mūsų kavos gėrimai – tuomet tokią skanią kavą galite gerti ir namuose! Parduodame kavą namams tik pupelėmis! Jei reikia – sumalame pagal jūsų pageidavimus. Taip pat pas mus rasite įvairių kavos pakuočių, kurios tiks dovanoms! Pavyzdžiui, kava su išminties žodžiais, lagaminas „ 8 kavos kelionės“ , „Pavasario kava“ ir .t.t.

Kavą Jums vežame iš 3 žemynų ir patys skrudiname pagal autentiškas receptūras!  Naujo derliaus šviežiai skrudinta kava namams ir biurams!

Niekur kitur tik pas mus:

  • 31 kavos rūšis
  • Kava iš mūsų plantacijos Brazilijoje!
  • Retos pasaulio kavos!
  • Žalia kava!
  • Specialus kavos gėrimų meniu vaikams! 

Kviečiame užsukti ir patikrinti, ar sakome tiesą!