Ieškoti

Restoranai ir kavinės

Ali šokoladinė

  • Darbo laikas
  • I – VII: 09:00 – 21:00
Rodyti plane

„Ali šokoladinė“ – dešimtmetį skaičiuojantis moderniosios konditerijos prekės ženklas, vertinantiems aukščiausią gaminių kokybę, estetiką, nepriekaištingą aptarnavimą ir šios visumos kuriamą emociją.

Čia rasite viską, ko reikia tiek saldžiai kasdienai, tiek išskirtinei progai: prancūziško stiliaus tortų, desertų šviežių kepinių prie kokybiškos kavos puodelio  ir daugybę saldžių dovanų pasirinkimų. Nuo vizitine kortele tapusių spalvingų MACARON sausainių, įvairių skonių belgiško šokolado PRALINE saldainių iki gardžių triufelių, dražė ar rūšinio šokolado plytelių.

Profesionali konditerių komanda pasirūpina ne tik puikia gaminių išvaizda, bet ir džiugina ypatingais skonių deriniais. Gamyboje naudojami ne tik aukščiausios kokybės tradiciniai ingredientai, tokie kaip tikras belgiškas šokoladas, prancūziškas sviestas ar miltai, bet ir egzotiškos ar unikalios vietinės, sezoninės lietuviškos gėrybės.

Nors kurti šventinę nuotaiką siekiama kasdien, išskirtinės progos yra tinkamiausias metas dar didesniam dėmesiui, todėl esant poreikiui „Ali šokoladinės“ meistrai įgyvendina individualius verslo dovanų užsakymus ir paruošia tortą bei mini desertus tiek asmeniniam, tiek įmonės renginiui.