Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

Vasaros stovykla „Gamtos herojai"

 

Pirmą kartą savo gyvavimo istorijoje „CurioCity“ goes wild!

Persikeliame į lauką ir vasarą kviečiame leisti gryname ore! Stovyklautojų laukia daug atradimų ir iššūkių gamtoje, žygiai, treniruotės, aktyvios ir edukacinės veiklos. Vaikai ne tik pasiners į gamtos pramogas, bet ir labiau ją pažins, išmoks įsiklausyti, joje orientuotis, išgyventi, išsaugoti.

Parodysime kaip naudotis kompasu, kaip pačiam susikurti vandens filtrą, kaip plastmasinėje taroje ant laužo išsivirti kiaušinį. Stovyklautojai „pasiklys“ miške ir sužinos kaip rasti kelią atgal, dalyvaus gamtos garsų meditacijoje, pažins skirtingas paukščių, augalų, medžių rūšis.

Stovykla vyks daugiau nei 220 hektarų plote įsikūrusiame poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“. Į stovyklos programą įtrauktos maudynės, komandiniai žaidimai gryname ore, diskoteka, vakarais jaukūs patyrimų kupinos dienos aptarimai prie laužo.

KAM? Vaikams nuo 9 iki 14 metų.
KADA? Liepos 16-21 d.
KUR? Poilsio ir pramogų komplekse „Harmony park“.
KIEK? už 6 dienų (5 naktų) stovyklą – 350 Eur/asm. 10% nuolaida dalyvaujant su sese/broliu arba jau lankiusiems „CurioCity” stovyklą. Nuolaidos nesumuojamos. Vietų skaičius ribotas.

Nesant galimybių stovyklautojų atvežti/pasiimti – susisiekite individualiai.

Visi stovyklautojai bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų.

Registracija el. paštu: stovyklos@curiocity.lt arba tel. nr. +370 664 90951.
Daugiau informacijos: https://curiocity.lt/stovyklos/gamtos-herojai/