Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

RESERVED | Rudens įvaizdinė kampanija moterims

 

'Reserved parduotuvėje, kuri įsikūrusi prekybos ir laisvalaikio centre MEGA, pristatoma nauja rudens įvaizdinė kampanija.

Didmiesčio stilius ir nauja sezono pradžia. Tikroviški, madingi ir patogūs, rudeniui mieste puikiai tinkantys aprangos deriniai ir kontrastų akistata – tai pagrindiniai ateinančio sezono RESERVED kolekcijos akcentai.

Stiliai tampa savitesni, klasikinis siuvimas susitinka su „utility“ stiliumi, o rudens sezonui būdingas jaukumas palieka vietos stipresnėms linijoms. Moteriškas siluetas pailgėja, atsiranda stulpelio formos, todėl yra pristatomi platėjantys midi ir maksi sijonai, taip pat prailginta palto linija. Liemuo vaidina pagrindinį vaidmenį – pabrėžiamas įvairiais būdais, tiek su papildomu diržu, tiek su atitinkama suapvalinta siuvimo technika.

Kolekcijos atspalvių paletė paremta žemiškomis spalvomis – tokiomis kaip rudos, smėlio ir juodos spalvos atspalviai, su įtaigiais raudonos ir džinsinių elementų akcentais, taip pat pilkos spalvos paletė. Raštų dominavimas suteikiamas struktūroms: žaismingi megzti pynimai, žvilgantis liureksas ir eglutės raštas, diskretiškas odos blizgesys su matine zomša ir atlaso glotnumas su daugybe raukšlių. Visumą papildo detalės: vandens paviršiaus įkvėptas „tie-dye“ raštas, 3D aplikacijų pavidalo gėlės ir rudens sezonu itin madingi kaklaraiščiai.

Moteriškų aksesuarų tendencijose toliau yra tęsiama idėja sugretinti klasiką su tendencijomis. Minimalistines rankines lydi diržų pasirinkimas, į kuriuos didelis dėmesys buvo kreipiamas rudens sezono mados pasirodymuose, taip pat odiniai batai: laisvesni ir labiau prigludę aulinukai ar vadinamieji „loaferiai“. Prislopintą rudos ir juodos spalvų paletę pabrėžia sendinto aukso dekoratyviniai elementai, tokie kaip grandinės ar sagtis ant odinės rankinės.


Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA - šypsena Jums tinka!