Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

OPTOMETRIJOS CENTRAS l Saulės akiniams -30%!

 

Puiki proga įsigyti saulės akinius! Skelbiame puikų pasiūlymą – saulės akiniams Optometrijos Centre taikoma -30%* nuolaida!

Optometrijos Centre Jūsų laukia ypač platus saulės akinių pasirinkimas, stilingi saulės akiniai visiems – moterims, vyrams ir vaikams. Saulės akiniai ne tik paįvairins Jūsų įvaizdį bet ir apsaugos Jūsų akis, kadangi jie turi UV (A) arba UV (B) spindulius sulaikantį filtrą. Kiekvieną sezoną savo klientams pristatome naujas saulės akinių kolekcijas ir supažindiname su saulės akinių mados tendencijomis. Be to, visi Optometrijos centre parduodami saulės akiniai yra kokybiški bei sertifikuoti.

Automobilių vairuotojams, sportininkams ar aktyvų laisvalaikį leidžiantiems klientams – rekomenduojame poliarizuotus saulės akinius, su kuriais matysite ryškų vaizdą be jokių atspindžių. Kokybiški, stilingi, poliarizuoi INVU arba Polaroid saulės akiniai atitiks kiekvieno kliento poreikius.
Mūsų optikose rasite tokius garsius saulės akinių ženklus kaip: Prada, Gucci, Carolina Herrera, Balenciaga, Chloe, Tommy Hilfiger, Polaroid, RayBan, Dolce & Gabanna, Saint Laurent ir kitus. Nuolaidą šiems akiniams taikome nuo pradinės kainos ir ji negali būti didesnė nei 100 Eur.

*Akcijos sąlygas rasite Optometrijos centro tinklapyje.