Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

OPTOMETRIJOS CENTRAS l Progresiniai akiniai + DOVANA!

 

Išbandykite dvi japonų gamintojo Hoya technologines naujoves už vienos kainą! Unikali galimybė Optometrijos centre: perkant progresinius akinių lęšius – DOVANA vieno židinio akinių lęšiai su antirefleksine danga, kuri užtikrins ryškesnį matymą ir ilgaamžiškumą ARBA saulės lęšiai HOYATINT, dar geresnei matymo kokybei!

Naujosios kartos Hoya progresiniai akinių lęšiai suteiks visišką komfortą! 

Hoya turi platų pasirinkimą progresinių lęšių, savąjį favoritą ras kiekvienas klientas. Progresiniai akiniai – tai daugiafunkciniai akiniai, skirti vyresniems nei 40 metų asmenims, kuriems reikia skirtingų akinių skaitymui ir žiūrėjimui į tolį. Specialus progresinis lęšis turi palaipsniui besikeičiantį dioptrijų perėjimą, kuris užtikrina sklandų žiūrėjimą visais atstumais. Progresiniai lęšiai puikūs tuo, jog jie skirti ne tik matymui į tolį, bet ir matymui 1-3 metrų atstumu ir matymui iš arti.

Skamba sudėtingai, abejojate ar priprasite? Jokios rizikos – perkant šiuos komfortiškus lęšius, taikome 100% pripratimo garantiją*.

DOVANA – vieno židinio akinių lęšiai su antirefleksine danga, kuri užtikrins ryškesnį matymą ir ilgaamžiškumą ARBA saulės lęšiai HOYATINT. Antirefleksas mažina atspindžius, akinių lęšiai taip greitai nesusibraižys, jie ilgiau išliks skaidrūs. Saulės lęšiai HOYATINT apsaugos Jūsų akis saulėtą dieną nuo ultravioletinių spindulių, tai puiki galimybė turėti mėgstamus saulės akinius su Jūsų dioptrijomis.

*Visas pasiūlymo sąlygas rasite www.optometrijoscentras.lt


Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA - šypsena Jums tinka!