Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

OPTOMETRIJOS CENTRAS l Akinių rėmeliams iki -50%!

 

Puiki proga atsinaujinti ir įsigyti naujus akinius. Pradžiuginkite save naujais akinių rėmeliais! Šiuo metu, Optometrijos centro salonuose taikome iki -50% nuolaidą akinių rėmeliams.

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad akinių rėmelių pasirinkimas – varginantis, ilgas ir atsakingas procesas. Juk akinius nešiosite kasdien ir tai pirmas dalykas ką pastebi aplinkiniai.

Renkantis akinių rėmelius svarbu įvertinti jų lengvumą, patogumą, formą ir įvaizdį, kurį sukuria išsirinkti akinių rėmeliai. Taip pat atsižvelgti į dioptrijas ir kokių akinių lęšių pageidaujate. Nuo to priklauso akinių rėmelio modelis. Ne visi rėmeliai pritaikyti skirtingoms dioptrijoms. Optometrijos centre dirbantys profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius akinių rėmelius pagal norus ir galimybes. Pasinaudokite iki 50% nuolaida akinių rėmeliams ir įsigykite akinių rėmelius pigiau.

Platus akinių rėmelių pasirinkimas nenuvils nė vieno mūsų kliento. Mūsų optikose rasite tokius garsius prekinius ženklus kaip: Prada, Gucci, Chloe, RayBan, Dolce Gabanna, Saint Laurent ir kitus.

Apsilankykite Optometrijos centro salone ir išsirinkite savuosius akinius!

Be to, prieš perkant naujus akinių rėmelius, rekomenduojame nepamiršti užsiregistruoti regos patikrai ir taip pasirūpinti savo sveikata.

*Visas pasiūlymo sąlygas rasite www.optometrijoscentras.lt

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA - šypsena Jums tinka!