Ieškoti

Nemokama programa vaikams - vairavimo mokyklėlė

 

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA mažuosius kviečia į edukacinę pramogų erdvę, kurioje vaikų laukia teorinė „ARV – Auto“ eismo mokyklėlė, pati tikriausia MEGOS automobiliukų trasą su kelio ženklais, šviesoforais, sankryžomis ir perėjomis, „Hegelmann Group“ logistikos centru ir „Viada“ degaline bei plovykla! Kiekvienas, pirmą kartą apsilankęs žaidimų erdvėje, bus apdovanotas partnerių dovanėle, o apsilankę bent tris kartus skirtingomis dienomis turės galimybę laimėti vieną iš penkių vaikiškų elektrinių mašinėlių. „ARV – AUTO“ TERORINĖ SAUGAUS EISMO MOKYKLĖLĖ

Čia mažieji supažindinami su pagrindiniais kelio ženklais, šviesoforo spalvų reikšmėmis, atšvaitų svarba, važiavimo kelyje ir ėjimo per perėją taisyklėmis. Visi vaikai, pirmą kartą išklausę teorinės mokyklėlės saugaus eismo pamokėlę, apdovanojami partnerių dovanomis ir turi galimybę patirti ką reikia būti eismo dalyviu sudalyvaudami nemokamoje vairavimo trasos pramogoje.

 

VAIRAVIMO TRASA

Čia vaikų laukia nepamirštamas nuotykis – pasivažinėjimas įspūdingo dydžio vairavimo trasa su vaikams, pagal jų ūgį bei svorį, priskirtomis transporto priemonėmis. Mažieji turės galimybę išbandyti važiavimą motociklu, lengvuoju automobiliu ar net sunkvežimiu, jį priparkuojant į jam skirtą logistikos centrą. Pačių mažųjų vairuotojų erdvėje laukia paspiriamos mašinėlės.

Važiavimo vairavimo trasa trukmė I-V ir VII – iki 10 min, VI – iki 15 min.


ŽAIDIMŲ ERDVĖ

Kad nei vienas vaikas nenuobodžiautų, šioje erdvėje jų laukia spalvinimo,  edukaciniai kelio ženklų žaidimai  ir mašinėlės su miestai bei keliais.


ŽAIDIMAS ELEKTRINĖMS MAŠINĖLĖMS LAIMĖTI

Vaikai erdvėje kviečiami dalyvauti neribotą kartu skaičių, o apsilankę tris kartu skirtingomis dienomis gali dalyvauti žaidime vienai iš 5 elektrinių mašinėlių laimėti. Ką reikia padaryti:

  1. Lankantis teorinėje mokyklėlėje paduoti registratūroje žaidimo skrajutę/anketą pramogos instruktorei, kuri ant specialaus anketos laukelio uždeda tos dienos pramogos antspaudą su dalyvavimo data.
  2. Per vieną dieną galima gauti tik vieną antspaudą.
  3. Surinkus 3 antspaudus, užpildyti anketą ir ją įmesti į žaidimo urną!

Žaidimo laimėtojai atsitiktinės atrankos būdu išrenkami 2020 09 08 ir informuojami asmeniškai telefonu bei www.mega.lt.

Pramogos partneriai:

Pramogų erdvės darbo laikas: I – VII, 12-20 val.
Pramogos skirtos 2-10 m. vaikams iki 35 kg svorio.

Išsamias žaidimo taisykles rasite čia