Ieškoti

MEGA dovanų safaris!

 

Visur vasarą vyksta išpardavimas, prekybos ir laisvalaikio centre MEGA taip pat, tačiau tik MEGOJE vyksta didysis vasaros išpardavimo žaidimas – „MEGA dovanų safaris!”

Iki 2020 m. liepos 31 d. apsipirkite prekybos ir laisvalaikio centro MEGA parduotuvėse, pramogų ar paslaugų vietose už 75 Eur ar didesnę sumą (galima sumuoti ne daugiau kaip 3 parduotuvių pirkimo kvitus) ir dalyvaukite žaidime „MEGA dovanų safaris!“, kuriame laimi visi!

Paruošėme jums net 10 000 dovanų už pirkinius tarp kurių elektriniai paspirtukai, kalnų dviračiai, JBL kolonėlės, išmaniosios apyrankės, dovanų čekiai, kamuoliai ir daugybė kitų vasaros atributų!

Žaidimo eiga:

  1. Apsipirkite prekybos ir laisvalaikio centro MEGA parduotuvėse, pramogų ar paslaugų vietose už 75 Eur ar didesnę sumą (galima sumuoti ne daugiau kaip 3 parduotuvių pirkimo kvitus).
  2. Ateikite į žaidimo erdvę prekybos ir laisvalaikio centro MEGA centrinėje aikštėje ir pateikite žaidimo taisykles atitinkantį/čius pirkimo kvitą/us žaidimo erdvę prižiūrinčiam darbuotojui.
  3. Dalyvaukite žaidime - ridenkite žaidimo kauliuką ir laimėkite žaidimo prizus. Po pirmojo žaidimo kauliuko ridenimo, pirkėjas įvertina ant kurio žaidimo laukelio pateko ir nusprendžia ar renkasi to žaidimo laukelio prizą ar žaidimo laukelio prizo atsisako ir ridena žaidimo kauliuką antrą sykį. Analogiška situacija kartojasi ridenant žaidimo kauliuką antrą sykį. Po trečiojo žaidimo kauliuko ridenimo, pirkėjas pasirinkimo galimybių nebeturi ir laimi to žaidimo laukelio prizą ant kurio atsistojo po trijų žaidimo kauliuko ridenimų.

 

Išsamias žaidimo taisykles rasite čia


Žaidimo erdvės darbo laikas: I – VII, 10-21 val.
I –V petraukos: 11:30 – 11:45; 14:30 – 15:00; 19:00 -19:15