Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

FIELMANN | Išmanieji akiniai

 

FIELMANN parduotuvėje, įsikūrusioje prekybos ir laisvalaikio centre MEGA, 
daugiafunkcius akinius optikos specialistai dar vadina „daugiažidiniais akiniais“, kadangi vienu lęšiu koreguojamas ne vienas regos sutrikimas. Tai reiškia, kad žvelgiant aukštyn, pro daugiafunkcius akinius gerai matysite į tolį, pažvelgę žemyn gerai matysite iš arti. Šiuolakiniai gamybos metodai užtikrina, kad tik periferinėje (šoninėje) daugiafunkcių lęšių zonoje pasireiškia minimaliai neryškus vaizdas, kuris daugeliui akinių naudotojų beveik nepastebimas ir dažniausiai kompensuojamas galvos pasukimu.

Su daugiafunkciais akiniais išvengsite pastovaus akinių keitimo – tai didelė pagalba žmonėms, kurių akys turi dažnai reaguoti į greitai besikeičiančias situacijas bei įvairius nuotolius. Kitaip nei skaitymo, daugiafunkciai akiniai suteikia puikų regėjimą į tolį, iš arti ir tarpiniu nuotoliu. 
 
Daugiafunkciai akiniai tai komfortabili ir šiuolaikiška galimybė koreguoti senatvinę toliaregystę (presbiopiją). Jų lęšiai vizualiai nesiskiria nuo įprastų vienžidinių lęšių (žiūrėjimui į tolį arba iš arti).
Tinkamiausiam daugiafunkcių akinių parinkimui kreipkitės į „Fielmann" optiką.

 


Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA - šypsena Jums tinka!