Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – IV: 09:00 – 20:00
  • V: 09:00 – 18:00
  • VI: 10:00 – 16:00
  • VII: 10:00 – 15:00
Rodyti plane

Bambino SPA | Nauji grupiniai užsiėmimai salėje

 

Kartu su pavasario pradžia pristatome naujus grupinius užsiėmimus salėje.
Grupinė nėščiųjų kineziterapija salėje. Vis didėjantis pilvukas ir artėjantis mažylio gimtadienis su savimi atneša kūno disbalansą, dėl kurio gali atsirasti įvairių skausmų, tačiau judėjimas ir mankšta yra puikus būdas sustiprėti fiziškai, harmonizuoti bendrą savijautą bei pamiršti nemalonius skausmus. Grupinės mankštos salėje vyks antradieniais 10:00 val. ir ketvirtadieniais 17:15 val.
Šokio-judesio terapija 5-6 m. vaikams. Šokio-judesio terapija sukuria puikias sąlygas net tik įgyti ir stiprinti taip reikalingus socialinius bei emocinius įgūdžius, bet ir puoselėti naujai užsimezgusias draugystes! Užsiėmimų metu susipažinsime su emocijomis per spontanišką judesį ir kūrybinę raišką, stiprinsime pastabumą minčių, emocijų ir kūno pojūčių ryšiui. Užsiėmimai vyks pirmadieniais 18:45 val.
Grupinė treniruotė „Mama su vaiku“. Kai norisi sportuoti ir tvirtėti, bet namuose nepavyksta, o vienai išeiti į treniruotes – misija neįmanoma. Pažįstama situacija? Tuomet šios treniruotės jums! Profesionali kineziterapeutės priežiūra, pratimai pritaikyti atsistatančiam mamos kūnui ir kartu šauniai laiką leidžiantis kūdikis kartais tampantis dinamišku svareliu mamos mankštai. Užsiėmimas skirtas mamoms su kūdikiais iki 1 metų. Treniruotės vyks pirmadieniais 11:50 val. ir ketvirtadieniais 10:50 val.
Įsileiskite pavasario atnešamą gyvybę ir Bambino SPA dinamiką į savo dienos rutiną, ir išbandykite mūsų naujienas! Registracija į užsiėmimus bei papildoma informacija: https://bambinospa.lt/kaunas-mega/paslaugos/