Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

KOSMADA – vienas didžiausių kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių tinklų Lietuvoje. Čia jūs galite įsigyti populiariausių visame pasaulyje parfumerijos ir kosmetikos gamintojų prekių, namams skirtų aromatų, moteriškas formas pabrėžiančio apatinio trikotažo, aksesuarų bei naujų natūralių ir ekologiškų prekių už itin patrauklią kainą.

 

Užsukę į KOSMADA parduotuvę galėsite rinktis iš jau pamėgtų prekinių ženklų, tokių kaip: „PUPA“, „L‘OREAL“, „SKINCODE“, „MAXFACTOR“, „BEYU“, „BOURJOIS“, „ARTDECO“, „FENJAL“ „CALVIN KLEIN“, „VERSACE“ „MOSCHINO“ „ELIZABETH ARDEN“ „BRITNEY SPEARS“ „ANTONIO BANDERAS“, „HUGO BOSS“, „GOSH“, „ADIDAS“, „MAKE UP FACTORY“, „GARNIER“, „ERBARIO TOSCANO“, „BRITNEY SPEARS“, „CLINIQUE“ ir išbandyti naujienas. 

 

KOSMADA visada jus maloniai nustebins akcijų bei nuolaidų gausa, išskirtiniu konsultančių profesionalumu, maloniu aptarnavimu, plačiu kokybiškų prekių asortimentu bei draugiška lojalumo programa. Visi KOSMADA klubo nariai iš karto įgyja teisę naudotis KOSMADA tinkle galiojančiomis nuolaidomis ir išskirtiniais siūlymais.

 

Siekiame, kad kiekvienas Jūsų apsilankymas KOSMADA parduotuvėje būtų tarsi kelionė į grožio pasaulį, per kurią patirtumėte gerų įspūdžių. Mūsų grožio konsultantai visuomet pasirengę patarti ir suteikti profesionalią pagalbą, todėl nedvejodami kreipkitės.

 

KOSMADA – tavo draugė visada!