Ieškoti
 • Mohito_170519_305915-min.jpg
 • Mohito_170519_305973-min.jpg
 • Mohito_170519_306034-min.jpg
 • Mohito_170519_306077-min.jpg
 • Mohito_170519_306150-min.jpg
 • Mohito_170519_306215-min.jpg
 • Mohito_170519_306288-min.jpg
 • Mohito_170519_306439-min.jpg
 • Mohito_170519_306396-min.jpg
 • Darbo laikas
 • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

MOHITO I Romantiškos mados istorijos naujoje rudens/žiemos kolekcijoje

 

Prekės ženklas „Mohito“, įsikūręs prekybos ir laisvalaikio centre MEGA, rudens sezoną pristato pasakodamas romantiškas mados istorijas. Naujasis rudens/žiemos mados gidas taip ir pavadintas – „Romantic stories“. Kolekcija tarsi sudaryta iš kelių stilių: modernaus, atitinkačio naujausias mados tendencijas, ir šiek tiek rokenroliškos dvasios, tačiau vis tiek išlaikantis klasikos, moteriškumo bruožus ir daug dėmesio skiriantis elegancijai.

Šis „Mohito“ ruduo bus kitoks nei įprastai. Nors kolekcija įkvėpta jau kelis metus dizainerių pamėgtų 80 -ųjų ir rokenrolo stiliaus, tačiau jų darna ir adaptavimas kasdieniniame gyvenime žavi. Atrodo standartinis odinės striukės ir odinių kelnių duetas toks įprastas, tačiau šioje kolekcijoje jis kitoks. Įprastas tiesaus kirpimo kelnes keičia odinės kulotės ir taip griežtas įvaizdis tampa romantišku bei labai moterišku. Šaltasis sezonas bus labai tinkamas modernaus ir retro stiliaus mylėtojoms ir leis joms derinti marškinius su aukšto kaklo megztiniu ar dienos įvaizdžiui rinktis languotą midi ilgio sijoną. Toms, kurios mėgsta saugų įvaizdį, drąsiai galės rinktis džinsus ar cigaretės formos kelnės ir derinti jas su visada madingais klasikiniais švarkais. Mėgstančios romantišką įvaizdį pasipuošti galės šifonine suknele, o vėsesnę rudens dieną prie jos derinti rusvos spalvos paltą. Visgi visos rudens/žiemos kolekcijos akcentas – megztiniai aukštu kaklu, kurie derinami ne tik su kelnėmis ar megztiniais, bet siūloma juos rengtis po marškiniais ir taip išlipti iš saugios komforto zonos.

Kolekcijos spalvos šiltos ir natūralios. Vyrauja rusvi atspalviai, kurie gražiai suskamba su pilkais, mėlynais ir juodais tonais. Kad vaizdas nebūtų toks niūrus, spalvinė gama papildoma romantiška rožine, kuri dienos įvaizdžiui suteikia šarmo ir sukuria romantišką bei žaismingą dienos derinį.

Įdomiausi sezono aksesuarai – tai „bucket“ stiliaus, viršuje dirželiu sutraukiama, rankinė, apvalaus kulno aukštakulniai, aulinukai iki kulkšnies ir vis dar madingo gyvnūnų rašto aukštakulniai bei kaubojiško stiliaus batai. Šį rudenį taip pat neišsiversite be ant juosmens sujuosiamos rankinės ir itin masyvių auskarų. Jie šį rudenį būtini!

Rudens asortimento audiniai taip pat labai įvairūs. Daugiausia dominuoja džinsas, dirbtinė oda, šifonas ir viskozė. Derinant tarpusvyje lengvus ir sunkius audinius sukuriamas žaismingas ir nestandartinis įvaizdis. Toks ir buvo „Mohito“ dizainerių tikslas – atrodyti puikiai ir žavėti aplinkinius.

Taigi „Mohito“ naujojo sezono kolekcija moteriška, eklektiška ir šarminga. Ji tarsi pasidalinusi į dvi stovyklas. Pirmoji – daug dėmesio skirianti madai ir naujausioms tendencijoms, o antroji artima klasikai ir standartiniam įvaizdžiui. „Romantic stories“ rudens/žiemos tendencijų gidas – tai miesto moters istorija, kuri yra savimi pasitikinti ir kasdien vis kitokia.

 


Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA - šypsena Jums tinka!