Поиск

Подарочная карта

Проверьте баланс подарочной карты

Captcha

Bаш баланс подарочной карты

 

 

Daugkartinio atsiskaitymo MEGOS dovanų kortelė – lanksti visiems norams!

MEGOS daugkartinio atsiskaitymo dovanų kortelė – suteikia galimybę rinktis dovanas, pramogauti ar pasivaišinti net 200 parduotuvių, pramogų vietų ir restoranų MEGOJE.

MEGOS dovanų kortele galima atsiskaityti kaip banko mokėjimo kortele – dovanotą sumą galima išleisti per keletą kartų įvairiose prekybos vietose MEGOJE.

 

MEGOS DOVANŲ KORTELĖS ĮSIGIJIMO IR NAUDOJIMO TAISYKLĖS

 1. MEGOS dovanų kortelę (toliau – Kortelė)  galima įsigyti PLC MEGA informacijos centre.
 2. Kortele galima atsiskaityti visose parduotuvėse, restoranuose ar pramogų vietose MEGOJE, kur galima atsiskaityti “MasterCard” bankinėmis kortelėmis, išskyrus keletą išimčių: Avalynės taisykla / Bottlery / Creme de la Crème / DPD – savitarnos terminalas  / Cup Cake / Ecodūmas / Exchange.lt  / General Financing / Gjensidige / Itella - siuntų terminalas / Laikrodžių taisykla / Lietuvos draudimas / Lietuvos Paštas /  LP EXPRESS - savitarnos terminalas / LP Express  / IQOS / SEB bankas / Senukų raktų gamyba / ScreenShop.lt / Skonis ir kvapas. Tabakas / Swedbank / Tele2 / Telia / Vynoteka.

  Informuojame, kad dėl LR Vyriausybės 2020 lapkričio 4 d. nutarimu įvestų apribojimų šiuo metu su MEGA dovanų kortele laikinai nėra galimybės atsiskaityti dalyje restoranų bei pramogų įstaigų. Tikslesnę informaciją suteiksime Jums PLC MEGA informacijos centre.            
 3. Kortelės nominalus galima rinktis nuo 10 iki 150 Eur, didinant 5 eurų intervalais (pvz.: 10€; 15€; 20€; 25€….…385€; 390€; 395€ ir 150€.).
 4. Atsiskaityti už Korteles galima grynaisiais pinigais.
 5. Vienu metu galima įsigyti ne daugiau nei 2 vnt. Kortelių ir už ne didesnę nei 150 Eur (šimto penkiasdešimt eurų) bendrą sumą.
 6. Įsigyjant Kortelę PVM sąskaitą-faktūra nėra išrašoma.
 7. Kortelė galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos.
 8. Kortelė galioja tik pasirašyta.
 9. Kortele atsiskaitoma braukiant ją banko kortelių skaitytuve ir mokėjimą patvirtinant parašu ant pirkimo kvito.
 10. Kortelė negrąžinama ir nekeičiama į grynuosius pinigus.
 11. Kortelė negali būti papildoma. Tai vienkartinė kortelė.
 12. Pamesta ar pavogta Kortelė nekompensuojama. Kaip elgtis pametus kortelę žiūrėkite išsamiose taisyklėse ir naudojimo sąlygose, pateiktose žemiau.
 13. Kortele negalima atsiskaityti už tabako ir alkoholio gaminius, lošimo paslaugas bei už naujai įsigyjamą Kortelę.
 14. Jei atsiskaitant Kortele prekių vertė yra didesnė nei Kortelės pinigų likutis, trūkstamą sumą galima primokėti grynaisiais, kreditine ar debetine kortele, jei tokią galimybę suteikia parduotuvė.
 15. Kortelės pinigų likutį galima pasitikrinti: www.mega.lt; PLC MEGA informacijos centre; PLC MEGA informaciniuose stenduose; bet kuriame bankomate su „MasterCard“ prekės ženklu už paslaugų kainoraštyje nurodytą mokestį, įdėjus kortelę ir įvedus PIN kodą 1234. 

 

PAPILDOMŲ PASLAUGŲ KAINORAŠTIS

Paslauga

Kaina Eur, vnt.

Pastabos

Kortelės galiojimo pratęsimas ar keitimas į naują kortelę

1,4 €

Sumokama PLC MEGA informacijos centre

Seno tipo MEGOS dovanų čekių keitimas į naują dovanų kortelę

1,4 €

Sumokama PLC MEGA informacijos centre

Visų dovanų kortele atliktų sandorių išrašas

3 €

Sumokama PLC MEGA informacijos centre

Kortelės pinigų likučio tikrinimas bankomatuose

0,75 €

Nuskaičiuojama nuo dovanų kortelės likučio

Išskirtinio dizaino vokas

1 €

Sumokama PLC MEGA informacijos centre

 

IŠSAMIOS MEGOS DOVANŲ KORTELĖS ĮSIGIJIMO IR NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Daugiau informacijos galite sužinoti tel.: (+370) 37 239000 arba atvykę į PLC MEGA informacijos centrą (Islandijos pl. 32, Kaunas). Informacijos centro  darbo laikas: I–VII 8.00–21.00 val.

SVARBU! Įsigydami MEGOS dovanų kortelę Jūs patvirtinate, kad susipažinote su MEGOS dovanų kortelės taisyklėmis, su jomis sutinkate ir įsipareigojate jų laikytis. 

SVARBU! Įsigydami MEGOS dovanų kortelę Jūs patvirtinate, kad susipažinote su MEGOS dovanų kortelės taisyklėmis, su jomis sutinkate ir įsipareigojate jų laikytis.