Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

UAB „Stiliaus kodas” – visažisto asistentas profesionalios kosmetikos bei papildomų įrankių pasirinkimo klausimais. Įmonė atstovauja išskirtinius „PRO“ lygio dekoratyvinės kosmetikos ženklus, bei unikalius vardinius, visažo meistrams skirtus įrankius pradedant aksesuarais, baigiant unikaliais kosmetiniais šepetėliais.
Atstovaudama kiekvieną prekės ženklą, įmonė atsako suteikti išsamią ir kompetentingą informaciją, todėl „Stiliaus kodo” veiklą apima ne tik prekyba kokybiškais ir profesionaliais produktais, bet ir seminarų ir mokymų organizavimas.
„Stiliaus kodas“ – jauna, novatoriška įmonė, kurios prioritetai -  produkto kokybė, praktinė reikšmė ir unikalumas. Šioje įmonėje taip pat labai svarbus ryšys su kiekvienu klientu, kas lemia kiekvieno poreikius atitinkantį dekoratyvinės kosmetikos asortimentą.
Taigi specializuotose UAB „Stiliaus kodo“ parduotuvėse-salose, bei internetinėje parduotuvėje, dekoratyvinių kosmetikos priemonių ras ne tik grožio salonų meistrai, bet ir žmonės vertinantys unikalumą bei kokybę.