Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ Islandijos pl. 32, Kaunas
Tel.. +370 37 239 000;
Faks.. +370 37 239 011;
El. paštas info@mega.lt
| LT | EN | RU | | | |

Kika | Kita

Darbo laikas:
I - V 10:00-21:00
VI 10:00-21:00
VII 10:00-21:00
Tel.: +370 37 328599

Vieta plane

Parduotuvėje KIKA galima įsigyti įvairių naminių gyvūnų (paukščių, graužikų, šunų, kačių, roplių) ir  visų jų priežiūrai reikalingų priemonių.

Ką pasirinkti - kalbančią papūgą, neįprastą augintinį - prerijų šunį, baltakailį šešką ar iguaną - kvalifikuotos parduotuvės darbuotojos visuomet pataria ir profesionaliai konsultuoja dėl auginimo bei priežiūros.

Įmonė „Kika" yra 30 kompanijų  oficialusis įgaliotasis atstovas Lietuvoje. Tai pasaulyje gerai žinomos kompanijos Royal Canin, Sera, Beaphar, Trixie, Savic, Juwel, Vitakraft ir kt. „Kika" taip pat bendradarbiauja su kitais didžiausiais zoologijos prekių gamintojais iš viso pasaulio. Todėl „Kika" parduotuvėje klientams siūlomas gausus prekių asortimentas ir palankiausios kainos.

Prekių ir paslaugų grupės:

Gyvūnai - parduotuvėje KIKA  galite įsigyti įvairių veislių šunų, kačių jauniklių, paukščių, graužikų, reptilijų, akvariuminių ir tvenkinių žuvų. Parduotuvėse „Kika" visi gyvūnai sveiki, nuolat prižiūrimi veterinarijos gydytojo. Gyvūnų narvai įrengti pagal pasaulinius standartus: su ventiliacijos ir šildymo sistemomis, atitinkantys visus augintinių poreikius.

Pašarai visiems gyvūnams,pašaro papildai - prekiaujame superpremium ir ekonominės klasės šunų ir kačių ėdalu. Didelė įvairovė  paukščių lesalų, pašarų graužikams, ropliams bei žuvims. Čia rasite įvairių vitaminais ir mineralais praturtintų pašaro papildų, skanėstų. Parduotuvės darbuotojos konsultuoja dėl jų vartojimo.
Gyvūnų priežiūros priemonės - parduotuvėje „Kika" rasite visų rūšių naminių gyvūnų priežiūrai  būtinas higienos ir kosmetikos priemones. Tai šampūnai, kondicionieriai, pudros, losjonai, kvepalai, dezodorantai. Higienos  priemonės: šukos ir šepečiai ilgaplaukiams ir trumpaplaukiams gyvūnams, ausų, akių, nagų priežiūros priemonės.

Gyvūnų guoliai, namai, narvai, dubenėliai ir kt. - čia galite įsigyti siuolaikiško dizaino, spalvingų įvairaus dydžio guolių šunims, katėms, fredkoms. Rasite platų asortimentą įvairaus dydžio narvų ir jų įrangos paukščiams, graužikams, šunims ir katėms. Siūlomos prekės šiuolaikiškos, lengvai valomos ir prižiūrimos.

Akvariumai ir jų įranga - prekiaujame įvairaus dydžio ir dizaino akvariumais ir visa  akvariumų įranga. Galite pasirinkti akvariumą nuo didelio panoraminio, iki mažo, dekoratyvaus,  kurį patogu laikyti net ant darbo stalo.

Tualetai gyvūnams ir kraikai - platus asortimentas tualetų šunims ir katėms. Kraikai graužikams, paukščiams, šunims ir katems  - natūralūs, ekonomiški naudoti, sugeriantys nemalonius kvapus ir drėgmę.

Apranga šunims - parduotuvėje KIKA nuolat atnaujiamos įvairaus dydžio šunims skirtų rūbų kolekcijos. Tai spalvingi, lengvai aprengiami, madingi drabužiai. Paltukai, lietpalčiai, kombinezonai saugo nuo lietaus ir nuo šalčio, jais aprengti  ilgaplaukiai šunys išlieka sausi po pasivaikščiojimo drėgnu oru.  Liemenės ir megztiniai skirti trumpaplaukiams šunims dėvėti namuose. Kelnaitės - kalytėms rujos metu. Skarelės ant kaklo - žavus šeimos nario papuošalas.  Batukai - skirti avėti po operacijų einant į lauką.

Galanterijos prekės: pavadžiai, antkakliai ir kt. aksesuarai - siūlome naujausių kolekcijų galanterijos ir aksesuarų iš viso pasaulio. Tai madingi ir praktiški, nebrangūs pavadžiai, antkakliai, petnešos, antsnukiai, grandinėles.

Žaislai - neatsiejama naminių gyvūnų gyvenimo dalis. Parduotuvėje KIKA išrinksite kiekvienam gyvūnui tinkamiausių: kietų ir minkštų, guminių, virvelinių, pliušinių, cypsinčių, skambančių ir t.t.