Specialus pasiūlymas
Ieškoti

Vasaros išpardavimo laimikiai JAI ir JAM

 

Mūsų šauniosios stilistės apvaikščiojo prekybos ir laisvalaikio centro MEGA parduotuves ir atrinko mados laimikius, kuriuos tikrai verta įsigyti vasaros išpardavimo metu ir kurie atspindi pagrindines šio šiltojo sezono tendencijas. 


Mados laimikiai JAI arba šio sezono drabužinė turėtų atrodyti taip:

1. 8-ąjį dešimtmetį atspindintys džinsai aukštu liemeniu. Jie gali būti platėjantys arba platesni ties šlaunimis ir siaurėjantys į apačią.

2. Marškiniai. Šį sezoną patys madingiausi - dviejų tipų:

-Klasikiniai balti marškiniai, tinkantys prie visko.

MANGO
balti marškinukai, 24,99 Eur.
rankinė, 34,99 Eur.

- Šilkinę pižamą primenantys marškiniai. Topuose prancūziškos stilistikos monochrominiai arba marginti įvairiausiais raštais. Tokie „pižaminiai“ marškiniai puikiai atrodo duete su džinsais.

H&M
džinsai, 15 Eur.
palaidinė, 15 Eur.

3. Rankinė, būtent į ją šį sezoną krypsta visų akys, tai vienas iš svarbiausių šios vasaros aksesuarų. Eilę sezonų pozicijas laikiusios didelės ir talpios rankinės vietą užleidžia optimalaus dydžio rankinėms ar delninėms. Ryškios, įvairių formų ir medžiagiškumų, kuo keistesnės ir įdomesnės

MANGO
margaspalvė rankinė, 34, 99 Eur.
džinsinis švarkelis, 39,99 Eur.
pinta delninė, 13,99 Eur.

4. Minimalizmo potėpis būtinas šio sezono garderobe ir šiai krypčiai dedikuokite bent vieną naują pirkinį. Prekybos ir laisvalaikio centre MEGA stilistės išrinko baltą, griežtų formų liemenę, kuri „pagardins“ oficialią ofisui skirtą eilutę ar kasdienį džinsų - sportinių batelių - beisbolo kepurėlės ansamblį.

MASSIMO DUTTI
liemenė, 96,75 Eur.

5. Stilinga skrybėlė - bene pats žaismingiausias šio sezono aksesuaras. Būtinai šiaudinė.

VERO MODA
skrybėlė, 13 Eur.

6. Batai - šio sezono pirkinys numeris 1. Madingi ir aktualūs įvairiausi - sporto stilistikos, dekoruoti perlais, blizgantys, aksominiai, įvairiausiais kulnais ir ryškiausių spalvų. Svarbiausiai, išdrįskite ir tam nereikia ypatingų progų - kasdienybė irgi privalo būti spalvota.

H&M
bateliai, 15 Eur.
rankinė, 7 Eur.

MANGO
bateliai, 45,99 Eur.

DANIJA
mėlyni ir raudoni bateliai, 79, 99 Eur.
aksominės tapkutės, 29,99 Eur.

DANIJA
aksominiai batai, 49,99 Eur.

SCALINI
mot. batai, 149,99 Eur.
mot. batai su perlais, 209,99 Eur.

GO SNEAKERS
mot. batai, 83 Eur.

7. Kokteilinė / proginė suknelė. Nukelianti į 8 -ąjį ir 9 -ąjį dešimtmečius, „pasakojanti“ apie šurmulingo miesto gyvenimą ir jo malunumus, drąsi ir koketiška, lakoniška ir nėriniuota arba subtili ir paslaptinga.

MANGO
rožinė suknelė, 24,99 Eur.

VERO MODA
suknelė, 40 Eur.


Mados laimikiai JAM arba šio sezono Jūsų drabužinė turėtų atrodyti taip:

1. Džinsai. Pustrumpiai, atraitoti, šiek tiek per dideli ir pasmukę. Panašu, kad „skinny“ džinsų era baigėsi?

2. Džemperis. Išties privalomas kasdienis drabužis. Šį sezoną madingi blankūs, vienspalviai, lyg nuskalbti ir be jokių detalių arba atvirkščiai, ryškūs, su įvairiausiais užrašais, piešiniais. Geriausiai, jei džemperis vienu dydžiu per didelis. Nešiokite jį „paraitotomis“ rankovėmis, po apačia galite pasivilkti klasikinius marškinukus arba polo marškinėlius.

H&M
vyr. džemperis, 10 Eur.
vyr. džinsai, 12 Eur.

3. Polo marškinėliai. Klasika, niekuomet neapleidžianti savo žaidimo aikštelės. Kaip visuomet, populiariausi marinistinės stilistikos. 

MASSIMO DUTTI
vyr. polo marškinėliai, 29,96 Eur.

4. Rankinė. Talpi, kokybiška, natūralios odos. Tai daiktas, į kurį verta investuoti, nes ją naudosite ne vienerius ir ne kelerius metus. 

MASSIMO DUTTI
vyr. rankinė, 186,75 Eur.

5. Kuprinė. Tiems, kurie nemėgsta „įpareigojančių drabužių“, o jų priešakyje - ir vyriškų rankinių. Kuprinė privalo būti patogi ir talpi. Patariama rinktis neutralios spalvos ir minimalistinio dizaino, kad galėtų būti derinama prie įvairiausių Jūsų nuotaikų ir jų atspindžių drabužių pasirinkimuose.

SPRINGFIELD
vyr. kuprinė, 25 Eur.

6. Bomberis. Norite būti „kietas“, darantis įtaką ir „užimantis svarbias pozicijas“? Bomberis pagelbės. Juk jį renkasi visi „kieti bičai“ - tai bene mėgstamiausias didžėjų, melomanų ir kitų kūrybinių industrijų atstovų rūbas.

TRIP SHOP
vyr. bomberis, 90,91 Eur.

7. Batai. Sportiniai batai, be abejonės. Nebent Jūs velkatės kostiumą, nors ir tai įmanoma ir, beje, labai madinga.

MASSIMO DUTTI
 vyr. sportiniai batai, 44,97 Eur. 

GO SNEAKERS
vyr. bordo batai, 80 Eur.
vyr. melyni batai, 72 Eur.

P.S. Po išpardavimo laimikių medžioklės, būtinai save palepinkite šviežių uogų kokteiliu, Jūs to nusipelnėte. 


Jei prekių kainos nesutampa su prekybos vietoje nurodytomis kainomis, teisingomis laikykite prekybos vietoje nurodytas kainas.


Stilingo Jums apsipirkimo,

MEGA