Specialus pasiūlymas
Ieškoti

Supakuosime Jūsų dovanas nemokamai!

 

Akcijos „Nemokamas dovanų pakavimas“ taisyklės

1. Pirkėjai, 2017-12-01 – 2017-12-24 įsigiję prekę/ių PLC MEGA esančiose parduotuvėse už ne mažesnę kaip 15 Eur sumą, gali nemokamai pasinaudoti dovanų pakavimo paslauga.

2. Dovanų pakavimo paslauga teikiama PLC MEGA dovanų pakavimo salelėje šalia informacijos centro.

Dovanų pakavimo salelės darbo laikas:

Gruodžio 1-17 d., I-IV nuo 12 iki 20 val., V-VII nuo 10 iki 20 val.;

Gruodžio 18-23 d. nuo 10 iki 21 val.;

Gruodžio 24 d. nuo 10 iki 16 val.

3. Pakuojamos tik tokios prekės, kurių forma arba jų pakuočių forma yra taisyklinga (stačiakampis, kvadratas, cilindras).

4. Vienai prekei, kurios pirkimo kaina yra ne mažesnė kaip 15 eurų, arba kelioms prekėms, kurių bendra pirkimo kainos suma yra ne mažesnė kaip 15 eurų ir jos yra pakuojamos į vieną dovaną, skiriama ne daugiau kaip 2 m ilgio 70 cm pločio dovanų pakavimo popieriaus.

5. Prekės pakuojamos tik jų savininkų akivaizdoje. Už paliktas prekes dovanų pakavimo salelėje neatsakome.

6. Dovanų pakavimo paslauga galima pasinaudoti tik prekės įsigijimo dieną, pateikus pirkimo kvitą. Pakuojamos tik prekės, esančios pirkimo kvite. Pirkimo kvitai pažymimi spaudu „Mega" (pakartotinai akcijoje nedalyvauja) ir grąžinami pirkėjui.

7. Akcijoje dalyvaujantys asmenys įsipareigoja savo rizika tinkamai susipažinti su akcijos taisyklėmis bei sutinka laikytis jų bei organizatoriaus priimtų akcijos sprendimų. Organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai paskelbti svetainėje www.mega.lt.

8. Akcija galioja tik PLC MEGA, Islandijos pl. 32, Kaune. Informacija apie akciją skelbiama www.mega.lt bei teikiama telefonu (8 37) 239000.

 

Akcijos taisyklės PDF formatu