Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

MOHITO | Kolekcija „Flower Dream" – tikra vasaros svajonė

 

Mohito parduotuvė, įsikūrusi prekybos ir laisvalaikio centre MEGA, pristato naują vasaros kolekciją. Įsivaizduokite romantišką vasaros sodą pilną gėlių, vėjyje plazdančią mergaitišką suknelę, pastelinius atspalvius, saulės šilumą ant odos ir jus supančią harmoniją bei ramybę. Jausmas nuostabus, tiesa? Dar nuostabiau, kai toks jausmas užplūsta apsirengus naujos „Mohito" kolekcijos „Flower Dream“ drabužius.

Kuriant „Flower Dream“ kolekciją svarbiausia buvo subtilios, pastelinės ir moteriškos spalvos: rausva, švelniai violetinė, rami mėlyna, džinsinio audinio mėlyna ir klasikinė balta. Kolekcijos akcentas – levandų spalva, kuri tikrai taps svarbiu šios vasaros stiliaus elementu. Šiltojo sezono drabužiai neįsivaizduojami be gėlių motyvo ir romantiškų nėrinių. Tarp labiausiai naudojamų audinių kolekcijoje rasite permatomą organzą su neryškiu gėlių raštu, kuris, kaip ir levandų violetinė, taps vienu madingiausių šio sezono elementų. Nemėgstančioms gėlių dizainerei siūlo rinktis kontrastuojančios, juodos ir baltos, spalvos derinį: taškuotą palaidinę, kuri puikiai atrodys su džinsiniu sijonu ar kelnėmis.

Pūstų rankovių mada ir toliau neapleidžia lentynų, todėl drąsiai rinkitės jas ir šią vasarą. Nepamirškite palaidinių pūstomis rankovėmis ar romantiškų suknelių.

Suknelės ir toliau išlieka pagrindiniu vasaros drabužiu. „Flower Dream“ kolekcijoje jų yra net keletas. Ilgoms suknelėms pasirinkta pastelinė rožinė spalva. Viena jų gėlėta su dailiomis trumpomis rankovėmis, o antroji – besikeičiančiu rožiniu atspalviu per visą ilgį su atvira nugara ir pečiais. Trumpų suknelių spalvinė gama ir dizainas daug įvairesnis: trapecijos formos melsva suknelė, levandų spalvos labai romantiška nuogais pečiais suknelė, gėlėta pūstomis rankovėmis ir sujuosiama diržu suknelė, klasikinė balta dekoruota nėriniais ir dailiu kaspinu ties krūtine.

Kolekciją papildo subtilūs aksesuarai. Čia rasite klasikinių pastelinių spalvų batelių, mažų rankinių ir minimalistinių papuošalų.

 


Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA - šypsena Jums tinka!