Ieškoti
  • 2019-A4-MEGA-VASAROS_ISPARDAVIMAS.jpg
  • Vertikali_3.jpg
  • Vertikali_4.jpg
  • Vertikali_5.jpg
  • Vetrikali_2.jpg
  • Vertikali_1.jpg

„MEGAdovanopolis” – čia prasideda žaidimas!

 

Visur vasarą vyksta išpardavimas, prekybos ir laisvalaikio centre MEGA taip pat, tačiau tik MEGOJE vyksta dydysis vasaros išpardavimo žaidimas – „MEGAdovanopolis“!

Iki 2019 m. liepos 28 d. apsipirkite prekybos ir laisvalaikio centro MEGA parduotuvėse, pramogų ar paslaugų vietose už 75 Eur ar didesnę sumą (galima sumuoti ne daugiau kaip 3 parduotuvių pirkimo kvitus) ir dalyvaukite žaidime „MEGAdovanopolis“, kuriame laimi visi!

Paruošėme jums gausybę dovanų, tarp kurių APPLE WATCH SERIES 4 išmanieji laikrodžiai, elektriniai paspirtukai, KAMADO BONO griliai, dovanų kuponai,  JBL belaidės kolonėles,  FUJIFILM momentiniai fotoaparatai, JBL ausinės ir daugybę kitų!

Žaidimo erdvė

   

   

Žaidimo eiga:

  1. Apsipirkite prekybos ir laisvalaikio centro MEGA parduotuvėse, pramogų ar paslaugų vietose už 75 Eur ar didesnę sumą (galima sumuoti ne daugiau kaip 3 parduotuvių pirkimo kvitus).
  2. Aeikite į žaidimo erdvę prekybos ir laisvalaikio centro MEGA centrinėje aikštėje ir pateikite žaidimo taisykles atitinkantį/čius pirkimo kvitą/us žaidimo erdvę prižiūrinčiam darbuotojui.
  3. Dalyvaukite žaidime - ridenkite žaidimo kauliuką ir laimėkite žaidimo prizus. Po pirmojo žaidimo kauliuko ridenimo, pirkėjas įvertina ant kurio žaidimo laukelio pateko ir nusprendžia ar renkasi to žaidimo laukelio prizą ar žaidimo laukelio prizo atsisako ir ridena žaidimo kauliuką antrą sykį. Analogiška situacija kartojasi ridenant žaidimo kauliuką antrą sykį. Po trečiojo žaidimo kauliuko ridenimo, pirkėjas pasirinkimo galimybių nebeturi ir laimi to žaidimo laukelio prizą ant kurio atsistojo po trijų žaidimo kauliuko ridenimų.

Išsamias žaidimo taisykles rasite čia

Žaidimo erdvės darbo laikas:

I – VII, 10-21 val.