Ieškoti
  • Darbo laikas
  • I – VII: 10:00 – 21:00
Rodyti plane

FIELMANN | Regėjimą tikriname nemokamai

 

Ar dažnai jaučiatės pavargę? Vargina galvos skausmai? Peršti akis? Rekomenduojame užsukti į „Fielmann" parduotuvę, įsikūrusę prekybos ir laisvalaikio centre MEGA ir atlikti regos testą.
parduotuvėje, įsikūrusioje prekybos ir laisvalaikio centre MEGA išpardavimas / skonių dienos ir pan.

Regos testas – tai regėjimo patikra autorefraktometru. Jis užtrunka kelias minutes ir pateikia „Fielmann" optikos specialistams pirmąją informaciją apie Jūsų regėjimą. Jei abejojate, ar Jums reikalingi akiniai arba kyla klausimų dėl akinių atnaujinimo, šis testas bei „Fielmann" optometrijos specialistas atsakys į šiuos klausimus. „Fielmann" optikose vyresniems nei 18 metų asmenims regos testas atliekamas nemokamai net ir neužsakant akinių.
Regos testas, pagrįstas tik autorefrektometro duomenimis, nėra pakankamas akiniams pagaminti, nes yra skirtas pirminei regėjimo būklei įvertinti. Jei nuspręsite užsisakyti akinius arba įsigyti kontaktinius lęšius, po regos testo bus atliekamas išsamus regėjimo patikrinimas akinių arba kontaktinių lęšių parinkimui. Užsakant akinius „Fielmann" optikose, šis patikrinimas taip pat nieko nekainuoja.
Svarbu: regėjimas optikose tikrinimas tik akinių užsakymui. Akių ligas: glaukomą, kataraktą, tinklainės defektus gali nustatyti tik gydytojai oftalmologai sveikatos priežiūros įstaigose. Optikose akių ligų tyrimai nėra atliekami.

 

 

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA - šypsena Jums tinka!